Krótkie wierszyki na wesele

Pobierz

Sentencje pełne miłości Jestem o wiele bardziej sobą, kiedy jestem z Tobą.ZAWIESZKA 1 Prawie każdy Wam to powie, kto chce szczęścia Młodej Pary, musi wypić za jej zdrowie, tak jak każe zwyczaj stary Anna i Piotr 20.08.2022 ZAWIESZKA 2 "Szumigłówka" dziś to sprawi, że się każdy dobrze bawi.. Bolesław Leśmian G5 "Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno.. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć.. Jeszcze po kropelce!. Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni!. Gdyby Chopin żył, to by pił!. Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują!. *** Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić.. Prawnuków!. Nowożeńcy pięknie proszą niech toasty wszyscy wznoszą, i za szczęście Młodych piją, za ich radość i za miłość!. W dniu Twojego ślubu, Nie zakładaj klubu.. Jest wódka, jest impreza!. Raduj się, więc z sąsiadami, dziel się śmiało butelkami.". Aby raźniej w życiu było, by się lepiej Tobie żyło.. Zapewniają o tym Młodzi -"Szumigłówka" nie zaszkodzi… Anna i Piotr 20.08.2022 ZAWIESZKA 3 Wódka WeselnaFeb 5, 2022"Ty i Ja spośród tysięcy mocno trzymamy się za ręce, niezwykły dzień, doniosła chwila i szept nieśmiały: miły… miła… Odtąd już razem zawsze i wszędzie.. Karol Wojtyła G6 "Miłość, co daje siłę wszystko znieść,Krótkie życzenia ślubne.. - wódka Ja tu jestem od atmosfery!.

Niechaj wszyscy Go ście na zdrowie dzi ś pij ą,zaszczycili nam wesele!

"Ta butelka, nie ozdoba, jak się skończy będzie nowa.. Wkrótce pożałujesz!Jun 9, 2022Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I .. Zgadnijcie.. Nie dziw się, kochany… Gdy na żonie zmiany.. Niech Was poprowadzi, ścieżki Wam prostuje, da chleba w obfitości, dziećmi obdaruje.. Chluśniem,bo uśniem!. Życzę ci długiego życia bez irytacji w dniu ślubu.. Tak miało być i tak niech będzie".. Aby świeciło słońce, a powietrze jest czyste i czyste, podnieśmy teraz okulary: Nasza para ślubna powinna żyć wysoko!. Do białego rana!. "Prawie każdy Wam to powie,May 12, 2022Mężczyzna idzie sam na piwo, wiatr burzowy jest u drzwi, chce zwilżyć gardło, są silne światła pogodowe.. Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia,.Weselne procenty!. Aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy nudy.Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni.. W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita,1.. Gdy przyjaciele chcą go odwiedzić, słychać stłumiony pomruk grzmotu.. Pijcie zdrowie, Przyjaciele!". Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni!. Dźwigaj torby żony… Będziesz umięśniony.. Kiedy ma humory… Także bywaj chory..

Krótkie wierszyki...Aug 16, 2021 Żonę noś na rękach… Nawet jeśli w mękach.

Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują!. Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata,W dniu Waszego Ślubu przyjmijcie życzenia - Niech Wam Bóg kłopoty w wielką radość zmienia.. Odtąd jedno choć nadal dwoje".. Kwiatów nie kupujesz!. 26 maja to w Polsce święto wszystkich mam i pamiętaj, aby złożyć życzenia na Dzień Mamy.. Maćka, Pawła lub Edwarda, Abyś była zawsze twarda.Mar 26, 2021pochodnią wesela świeci.. Zaufaj mi, potrafisz tańczyć!. Wielu miodowych dni, Wspólnych radości bez trosk, Spełnienia wymarzonych chwil, Oby sprzyjał Wam los!. Nektar Twojej odwagi!. Niech Bóg da ci szczęście i łaskawie pokieruj swoim przeznaczeniem.. NA WESELE.. nieznany autor Człowiek nie może być bez miłości,Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.. WIERSZYK 3 Wszyscy w dniu dzisiejszym czujemy si ę młodzi wi ęc wódka weselna nikomu nie szkodzi.. W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia, jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości, wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji.Dec 31, 2021WIERSZYK 2 Jeste ś Brachu na weselu pij wi ęc zdrowo Przyjacielu, chciałbym Ciebie jednak prosi ć, bym nie musiał Ci ę wynosi ć..

wierszyki na wódkę weselną "Niech kieliszki głośno brzęczą, bo to dźwięk dla ucha miły, Gdy się Goście tańcem zmęczą, trunek im przywróci siły!!!

Po jednym.. i na parkiet!. Dziś w dniu ślubu, moi mili, życzę, ciesząc się do łez Byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres.. Również męża wspaniałego, troskliwego, kochanego.. Na twój ślub, piękny festiwal, mogę powiedzieć tylko jedno zdanie: Kocham cię tak mocno, jak potrafisz, dopóki twoje serce nie pęknie!Jun 17, 2022Mar 25, 2021WIERSZYKI NA ZAWIESZKI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt