Wierszyki na dobranoc dla przyjaciółki

Pobierz

A dzisiaj w sercu mam wielu.Wierszyki na dobranoc - dla ukochanej i dla niego W ten cichy wieczór, gdy gwiazdy świecą na niebie, ja pełna tęsknoty, piszę ten wierszyk do Ciebie.. I miłość ma jest piękna, piękna - bo dla ciebie!. ?Feb 16, 2021Wierszyki na dobranoc; Wierszyki miłosne dla dziewczyny; Wierszyki miłosne dla niej; Wierszyki dla niego; .. +1 #9 RE: Wiersze i Wierszyki o przyjaźni, dla przyjaciela, przyjaciółki — TOMASZ 2016-12-18 12:36. super wiersze ale mi nie pasuje tak napisać bo to nie mój chłopak.Wierszyki na dobranoc również pełnią wszystkie te funkcje.. Obyś czuł się bezpieczny i kochany!. Pluszak siedzi u Ciebie w łóżku?. *** Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko Kochana, byś zawsze czuła się wspierana i szanowana, by każdy, kto się w Twoim życiu pojawił,Dobranoc, mój drogi przyjacielu!. Za mądra dla…Wierszyki na dobranoc Śpij mój Kotku słodko już, Niech Ci się przyśni pole róż, Pomyśl, że one są tylko dla Ciebie, Poczuj się Skarbie jak w siódmym niebie, Później mnie spotkasz w tym pięknym śnie, Ja będę szeptać, że KOCHAM CIĘ.. Śpij już słodko moja mała, żebyś energię jutro miała.. W trudnych chwilach i w zwątpieniu, Zawsze mogę na Ciebie liczyć najlepszy przyjacielu.. silną, mocną, i nam wierną.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-07-14 10:57:55. jesteś takim dobrym przyjacielem!.

A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!!!

Gdy zobaczysz gwiazdkę na niebie, przypomnij sobie o mnie - Twoja przyjaciółka życzy dobranoc.Pozdrowienia na dobranoc - Często marzę sobie w nocy Wierszyki na dobranoc - Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie Pozdrowienia z Mazur Pozdrowienia z Tatr Pozdrowienia z Kołobrzegu Ostatnio dodane Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla Niego Szczere wyznania miłosne dla niego - Piszę, bo mnie prosiszDobranoc Skarbie moje, pragnę zawsze być we dwoje, dotykaj, przytulaj, całuj i miłości mi nie żałuj.. Dobra noc Cię dzisiaj czeka.. Dzięki wierszykom na dobranoc, maluchy zaczynają rozumieć, że przyszła właśnie pora spania i że sen to naturalna część życia.Życzenia na dobranoc.. Powiem szczerze, znajomych mam wielu, Ale tylko do Ciebie mogę powiedzieć: Mój przyjacielu.. 7 ocen | na tak 85%.. Wyślij kwiaty.Na dobranoc 3 całusy: Pierwszy malutki taki słodziutki Drugi gorący taki tęskniący trzeci namiętny najbardziej pamiętny.. Twoja osoba jest dobra, pomocna i skromna.Dobranoc "Wy śpijcie wygodnie By snów było wiele Ja też już uciekam Drodzy przyjaciele Dobranoc wam mówiąc Miłej nocy życzę Jutro was zobaczę Kiedy się wyśpicie "Serce już drzemie, dusza już śpi, sen cicho puka, do moich drzwi Więc zanim usnę, by znów wstać rano, wpadam by szepnąć, słowo DOBRANOC.".

Wierszyki możecie kopiować i dołączać do kartek elektronicznych.Wierszyk dla przyjaciółki :) Konkurs .

Będę zawsze blisko Ciebie.. Będziemy się cieszyć swoją bliskością, Uśmiechem, rozmową, dotykiem, nagością.Przyjaciółko moja ukochana Dziękuję Ci za każdy wspólny dzień Nierozłączne jesteśmy od wieczora do rana Ty to mój, a ja to Twój cień Żaden facet nas nie rozdzieli Zawsze będziemy dla siebie wsparciem Wszystkim co dobre chcę się z Tobą dzielić Bo tyś mi bratnią duszą i oparciem Ty i ja razem od szkolnej ławki Złe oceny, uwagi i wspólne głupawkiGify Na Dobranoc Dla Przyjaciółki.. Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.Buziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i do szkoły wybierz się, A ja kładę do łóżka się, aby rano zobaczyć Cię, Aniołku BARDZO, BARDZO KOCHAM CIĘ.Dla najlepszej przyjaciółki najlepsze dzisiaj życzenia - zdrowia, radości, uśmiechu, marzeń spełnienia!. Zaproś sen do swego łóżka, śpij beztrosko i wstań bosko.. Nie ważne czy zakładasz trampki, kapcie czy szpilki jesteś słodsza niż malinki.. O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi.. Słodkich Snów!. Chcę Ciebie mieć zawsze blisko siebie, Kocham Cię na ZiemiWierszyk dla przyjaciela..

Kto napisze (albo zkopuje) jakiś fajny wierszyk dla przyjaciółki nie musi być długi nagroda to nay .

Dobranoc, mojej uroczej przyjaciółce!, Zajmujesz szczególne miejsce w moim sercu!. Wszystkie gwiazdy go słuchają, bo na piękny sen czekają .. Przyjadę wieczorem z bardzo daleka.. Mam nadzieję, że dobrej nocy!. *** Gdy już wszyscy śpią I.Kochana przyjaciółko, niech księżyc i gwiazdy przykrywają cię do snu blaskiem, na dobranoc życzę spokojnej nocy.. Dla tych którzy kochają deszcz i noc.. spójrz na Netlog a wspomnienia wrócą same.. powspominaj tamten czas.. Powitania słałam ja.. I czy kiedyś spotkasz mnie.. Ocena użytkowników: / 498.. Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę.. Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie.. Pamiętaj moje serduszko bije jedynie dla Ciebie, bo przy Tobie czuje się jak w niebie.. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Kiedy zaśniemy już oboje, To się spotkamy, Kochanie Moje.. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe wierszyki pojawią się na stronie www.. Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi.. Więc bez żadnych zbędnych słów, życzę Tobie miłych snów!. Już leżysz w łóżeczku?. Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie.. Niech uśmiech na Twojej twarzy gości nieprzerwanie, niech świat godnie docenia każde Twoje staranie!.

Przyjaciela mam co pociesza mnie, gdy o jego ramię oprę się.A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!!!

Przyjaciela mam co pociesza mnie, gdy o jego ramię oprę się.. !Bo cię będą szczypać oczy.. Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!. Dobranoc Wierszyki na dobranoc dodał: Misia Do snu sie ukladamWierszyki na dobranoc Śpij mój Kotku słodko już, Niech Ci się przyśni pole róż, Pomyśl, że one są tylko dla Ciebie, Poczuj się Skarbie jak w siódmym niebie, Później mnie spotkasz w tym pięknym śnie, Ja będę szeptać, że KOCHAM CIĘ.. I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie.. Na niebie migocą tam dla ciebie przychodzi sen miły w marzenia ubrany, taki uroczy i czasem zakochany.Gify , obrazki i wierszyki na kazdą okazje Gify na dobranoc from gifymireczki.blogspot.comDla tych którzy kochają deszcz i noc.. Będę gwiazdką na Twym niebie.. Ja codziennie ślę.. Dam ci naj błyszcząca nocami :) Dziękuje ;) to już niewiem omu dac naj.. A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!. każdy prawo ma do złości.. Kiedy zaśniemy już oboje, To się spotkamy, Kochanie Moje.. :* ````` Na dobranoc dla misia buziaczek w pysia, śpij dobrze ty moja maskotko, tysiąc .Słuchaj skarbie, jesteś dla mnie wszystkim, nie pamiętam już, że był ktoś inny, w nocy nie pozwalasz zasnąć mi, kradniesz moje sny, wiem bez Ciebie nie zasnę.. Kocham ciebie twoje oczy Kocham uśmiech twój uroczy Kocham gwiazdy na tym niebie LECZ NAJBARDZIEJ KOCHAM CIEBIE!. Dziękuję Ci za to, wdzięczność jest ogromna.. Dla przyjaciela o przyjaźni.. Gdy pierwsza zgaśnie a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie.. Jutro będziesz nie wyspana, A tu trzeba wstawać z rana.. Chcę Ciebie mieć zawsze blisko siebie, Kocham Cię na ZiemiOprócz gotowych tekstów wierszyków możecie w e-Życzenia pl dodawać swoje własne wierszyki.. Autor: MruczekGdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie.. Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem,Wierszyki na Dobranoc Słodka Twoja buzia Słodka Twoja buzia, pod głową miękka podusia, eżysz wygodnie mój kwiatuszku?. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę Ja i Ty!. "Co robisz koteczku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt