Co było znakiem zostawionym przez nel na pustyni

Pobierz

pls na dzisiaj!. Okazało się, że słoń jest już całkiem oswojony - dał się głaskać i kołysał nawet Nel na trąbie, co bardzo przeraziło Stasia.Chciał zdobyć lekarstwo dla Nel.. Spotyka dzieci w pociągu podczas podróży do Kairu.. Pewnego dnia w głazie tarasującym wyjście z wąwozu dziewczynka znalazła małą szczelinę, przez którą przecisnęła się do niego.. Question from @Alan1001 - Szkoła podstawowa - Polski.. Do podanych.. - MidBrainartNa jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia?, Dlaczego Staś i Nel przebywali z ojcami w Egipcie?, Dlaczego pani Oliwier nie mogła towarzyszyć dzieciom w drodze do Medinet?, Jakie prezenty bożonarodzeniowe dostali Staś i Nel?, Gdzie dzieci poznały kapitana Glena i doktora Clary'ego?, Dlaczego porwano Stasia i Nel?, Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?, Jakie .Dlaczego pierwsza próba ucieczki dzieci z wąwozu na pustyni nie powiodła się.. Obraz złożonej z suchy, skała, gotowanie - 179106004 Zdjęcia Stock Po długiej podróży udało się Stasiowi dotrzeć do obozowiska.Kapitan Glen - dalszy znajomy ojców Stasia i Nel.. Pomimo przerażenia szedł przed siebie z nadzieją, że niebawem znajdzie jakieś światło.. Po uprowadzeniu bohaterów wyprawia się razem z doktorem Clary.. Ratuje bohaterów przed śmiercią z odwodnienia.Na jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia?, Dlaczego Staś i Nel przebywali z ojcami w Egipcie?, Dlaczego pani Oliwier nie mogła towarzyszyć dzieciom w drodze do Medinet?, Jakie prezenty bożonarodzeniowe dostali Staś i Nel?, Gdzie dzieci poznały kapitana Glena i doktora Clary'ego?, Dlaczego porwano Stasia i Nel?, Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?, Jakie .Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?.

Co było znakiem zostawienia przez Nel na pustyni ?

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opisz w 3 zdaniach jak doszło do spotkania Stasia z Lindem, jak ono przebiegało, jak wpłynęło na dalsze losy dzieci?Na jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia?, Dlaczego Staś i Nel przebywali z ojcami w Egipcie?, Dlaczego pani Oliwier nie mogła towarzyszyć dzieciom w drodze do Medinet?, Jakie prezenty bożonarodzeniowe dostali Staś i Nel?, Gdzie dzieci poznały kapitana Glena i doktora Clary'ego?, Dlaczego porwano Stasia i Nel?, Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?, Jakie .Sprawdź siebie..

Droga przez pustynię okazała się bardzo męcząca.

Jakie niebezpieczeństwo groziło karawanie na Pustyni Libijskiej?. Dzieci nie były przyzwyczajone do tak wysokich temperatur i niewygodnej jazdy.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język polski (365) Matematyka .Na jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia?, Dlaczego Staś i Nel przebywali z ojcami w Egipcie?, Dlaczego pani Oliwier nie mogła towarzyszyć dzieciom w drodze do Medinet?, Jakie prezenty bożonarodzeniowe dostali Staś i Nel?, Gdzie dzieci poznały kapitana Glena i doktora Clary'ego?, Dlaczego porwano Stasia i Nel?, Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?, Jakie .Na jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia?, Dlaczego Staś i Nel przebywali z ojcami w Egipcie?, Dlaczego pani Oliwier nie mogła towarzyszyć dzieciom w drodze do Medinet?, Jakie prezenty bożonarodzeniowe dostali Staś i Nel?, Gdzie dzieci poznały kapitana Glena i doktora Clary'ego?, Dlaczego porwano Stasia i Nel?, Co było znakiem zostawionym przez Nel na pustyni?, Jakie .17.. Za karawaną podążała suczka Nel, Saba.. Odwagi dodawała mu myśl, że idzie na ratunek Nel i w nim spoczywa cała nadzieja..

Dlaczego pierwsza próba ucieczki dzieci (z wąwozu na pustyni) nie powiodła się?

Podczas drogi jedynym światłem w ciemną i mroczną noc był dla chłopca księżyc.. Na jakim kontynencie rozgrywają się wydarzenia opisane w powieści?. Pytania .. Dlaczego porwano Stasia i Nel ?. Pies nie opuszczał swojej pani, chociaż podróż dla suczki była bardzo ciężka.. +0 pkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt