Przysięga streszczenie 565

Pobierz

Adwokat jasno sugeruje Songul, że pozostanie sama ze swoją sprawą!Przysięga odcinek 565.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Ozlem postanawia odciąć się od brata i wyjechaćza granicę.. Wyjaśniamy w tekście.Przysięga odcinek 565: Umit wychodzi na wolność!. Tymczasem Gulperi zostaje wypisana ze szpitala, ale z powodu uszkodzenia nerwu, ma niedowład prawej .Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!. Ozlem natomiast stwierdza, że musi ostatecznie odciąć się od brata.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 680 Cavidan prosi syna, by jeszcze przez tydzień on i Gulperi udawali przed ciotką zgodne małżeństwo.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi.. Mert jest wobec niej nieufny.. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie.. 657-660 - streszczenie: Odcinek 657: Levent strzela do Kemala i lekko go rani.. Niebawem dochodzi do nagłego porwania Feride oraz Narin!. Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Ta mówi im, że nie ma żadnego filmu, skasowała wszystko i nie chce, by więcej do niej przychodzili.. Wkrótce Emir zatrzymuje się obok draba, który wcześniej napadł na Narin i pielęgniarkę.. Narin czuje się coraz gorzej..

565 - streszczenie.

- pyta ojciec Yigita.. Streszczenie.. - Człowiek Umita chwyta Emira za ramię i prowadzi go.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Umit wypuszcza kobietę, ale dalej znęca się nad Emirem i Feride.. 662 odc.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Z kolei Emir oddaje krew, by ratować ukochaną, a prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. Emir wynajmuje detektywów do szukania dziecka, ale ani oni, ani policja jej nie znajdują.. Pojawia się tam, gdzie znaleziono rzeczy dziewczynki.. Streszczenie Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. [Streszczenie + Zdjęcia] 7 stycznia 2022Turkweb.pl 565: Kemal i Emir przyjeżdżają do domu pielęgniarki.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. "Nie zadawaj pytań, po prostu idź.". Narin czuje się coraz gorzej.. Porywa Narin i Feride!. Wściekły mężczyzna wyrzuca rośliny, które żona nazbierała dla chorego syna sąsiadki.. Tymczasem Mert sprawdza nagrania z monitoringu, a Oya jest świadkiem rozmowy Tulay z Kasimem.Przysięga - streszczenie odcinka 665.. Publikujemy nowe zdjęcia z tureckiego serialu [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 657..

Obaj mężc...Przysięga - streszczenie odcinków 666-670.

Kemal chce przekonać Merta, żeby wrócił do domu.. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 7 stycznia 2022 Turkweb.pl 565: Kemal i Emir przyjeżdżają do domu pielęgniarki.. Gulperi nie umie opanować przy nim strachu.Przysięga odc.. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie.. 661 odc.. 663 odc.. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się tragicznie.Opis (streszczenie): (N) Reyhan postanawia na własną rękę szukać Zeynep.. Zatrzymują.Przysięga odc.. Zobacz co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które zostaną wyemitowane 27 czerwca - 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na kanale TVP1.Proszę, nie idź nigdzie, czekaj na miejscu".. 656 odc.. Emisja: 20 stycznia 2022 Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie.. Oto streszczenie odcinka, w którym Kemal zostanie postrzelony w biurze!. 565 - streszczenie, opis Kemal z Emirem poszukują dowodów na utrzymanie Umita w areszcie, tymczasem Feride przekonuje jedną z ofiar Umita do zeznań.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje.. WIĘCEJ Odcinki odc.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.. "Czy to daleko?". Tulay okłamuje Emira, że Gulperi sprzedaje zioła..

Kemal odzyskuje ...Przysięga odcinek 666 streszczenie.

Ale Emir wraca do domu.Jak podaje teleman.pl streszczenie 669. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Meltem odwiedza Kemala w areszcie i mówi mu, że to z jej powodu się tam znalazł.. Songul po rozmowie z prawnikiem dochodzi do wniosku, że może liczyć już jedynie na siebie.. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć.Serial "Przysięga", odc.. Moc atrakcji dla ojców i ich pociech Myślenicka "urazówka".Przysięga odcinek Przysięga / 565.. 657 odc.. Kemal zostaje postrzelony i trafia do szpitala!. Następuje retrospekcja.Streszczenie 565. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin i Feride zostają porwane.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Streszczenie.. "Przysięga" odcinek 657.. Kasim zachowuje się skandalicznie, choć jest gościem w domu Emira.. Pod nieobecność Umita zakładnicy uwalniają się z więzów i uciekają.. 658 odc.. 659 odc.. Obaj mężczyźni zdają sobie sprawę, że za postawą kobiety kryje się Umit, ale nic nie mogą zrobić.. Człowiek Meltem kradnie komputer, na który Mert właśnie ściągnął kompromitujący ją film.Przysięga odc.. Czas trwania: 44min.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Jest piękną i skromną.. - swiatseriali.interia.pl"Przysięga" odcinek 565: Opis i streszczenie Kemal z Emirem starają się znaleźć dowody na winę Umita, aby zatrzymać go w areszcie..

Ale Emir wraca do domu ...Przysięga odcinek 624 streszczenie szczegółowe.

Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża.. Zbir daje mu opaskę, by przewiązał nią sobie oczy.. Akcja przenosi się do magazynu.Przysięga - odcinek 567 Kemal czeka na Narin.. Wcześniej Feride udaje się przekonać ofiarę Umita, by złożyła zeznania.. Meltem znów coś knuje.. Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Co z nim będzie?. Ta mówi im, że nie ma żadnego filmu, skasowała wszystko i nie chce, by więcej do niej przychodzili.. 664 Zobacz także: obyczajowe Ludzkie sprawy seriale/obyczajowe Dostępny w Czarna róża seriale/obyczajowe RatownicyJak podaje teleman.pl streszczenie 668. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi jest ciężko ranna i trafia do szpitala.. Adwokat Mesut sprawdza nagrania z miejskiego monitoringu.. 556 (serial online) - Vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A.Przysięga odcinek 667.. Zamierza wykorzystać do tego brata.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. 660 odc.. Dochodzi do szarpaniny .Przysięga - odc.. Ozlem.PRZYSIĘGA odc.. Oya znajduje pretekst, aby przenieść się na kilka dni do koleżanki.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Streszczenie odcinka [20.01.22] | Dziennik Polski Zobacz również Tata Fest w Krakowie.. Natomiast Kemal i.Przysięga - odcinek 565 Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie.. Ozlem postanawia.Przysięga odc.. Odcinek 679 Tulay informuje Ahmeta, że jego groźby nie pomogły.. Narin i Feride zostają porwane.. Przysięga odcinek 666.. Gulperi zjawia się w więzieniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt