Kursy języka polskiego dla ukraińców

Pobierz

Uruchomiliśmy bezpłatne kursy dla dzieci i dorosłych wierząc, że takie działania pomogą Ukraińcom zaadaptować się w nowej rzeczywistości.. Kurs stacjonarny rozpoczęło ponad sto osób z Ukrainy.Mar 15, 2022Uniwersytet Otwarty UW - kursy (rekrutacja chwilowo zamknięta), materiały do nauki języka polskiego online; Lista będzie uzupełniana.. Jednakże, mogą one być wykorzystywane także do nauczania innych grup cudzoziemców.. Szkoła zapewnia bezpłatne podręczniki oraz profesjonalnych lektorów z odpowiednim wykształceniem.. Przygotowaliśmy zatem dla Was: kurs intensywny w Krakowie ze zniżką 50% względem standardowego kursu.. Więcej informacji uzyskasz pisząc na: Uniwersytet Otwarty UW - kursy j. polskiego.Nauka polskiego dla dzieci z Ukrainy Zachęcamy dzieci z Ukrainy do nauki języka polskiego.. Przygotowaliśmy cykl kilkudziesięciu lekcji z lektorami szkoły online.. "Polski na dobry start" (poziom A1):Mar 24, 2022JĘZYK POLSKI DLA UKRAIŃCÓW.. Jeśli znacie kogoś, komu ta informacja mogłaby się przydać, śmiało - dajcie nasze namiary!. Zamknięta 10 lok.. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem, dowiedz się więcej:Mar 17, 20224 days agoMar 3, 2022Apr 22, 2022Bezpłatne kursy języka polskiego dla Ukraińców.. Kursy są prowadzone stacjonarnie oraz online i .Zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursie j. polskiego online dla uchodźców z Ukrainy..

Bezpłatne lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy.

Uczestnicy spotykają się w jednej z dwóch 15-osobowych grup.. Dzięki naszym materiałom poznawanie go będzie łatwiejsze i z pewnością sprawi dużo przyjemności.. Do tej pory przekazaliśmy 50 tysięcy złotych na pomoc dla uchodźców.. ul. Kamedulska 70. pon.. Każdej osobie zapewniamy niezbędne materiały do nauki - materiały biurowe, podręcznik oraz autorskie zadania od nauczycieli.Feb 26, 2022Mar 14, 20224 days agoTym razem organizujemy coś, na czym, przynajmniej tak nam się wydaje, znamy się najlepiej:) Zapraszamy na bezpłatny 3-miesięczny kurs języka polskiego dla Ukraińców.. Z myślą o osobach z Ukrainy, które przebywają w naszym kraju przygotowaliśmy ofertę edukacyjną nauki języka polskiego, która pozwoli im lepiej się odnaleźć w Polsce.. Godziny pracy BOK pn-pt 9.00 - 20.00Kursy języka polskiego dla personelu medycznego z Ukrainy Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z inicjatywy i na zlecenie Ministra Zdrowia przygotowało propozycję bezpłatnych kursów on-line języka polskiego dla personelu medycznego.. Klub Kultury Przegorzały.. 20.00-21.00, dla mam z dziećmi: śr. 12.15-13.30 +48 533 356 007Kursy polskiego dla Ukraińców Berlitz od pierwszych dni agresji rosyjskiej aktywnie wspiera osoby dotknięte skutkami wojny na Ukrainie.. Obecnie od marca 2022 prowadzimy zajęcia na różnych poziomach znajomości języka oraz z przeznaczeniem zarówno dla osób chcących podjąć pracę, jak i naukę w Polsce..

!Zachęcamy do wykorzystywania w nauce języka polskiego jako obcego.

Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się tutajApr 4, 2022Szkoła Języka i Kultury Polskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II uruchamia bezpłatne kursy języka polskiego jako obcego dla uchodźców z Ukrainy.. Jeśli wiesz o dostępnych bezpłatnych kursach językowych dla osób z Ukrainy, napisz do nas.Dodatkowe informacje o kursie języka polskiego dla obywateli Ukrainy: 1) Forma kursu: online 2) Czas trwania: 60 godz. zegarowych (1 lekcja = 60 min) 3) Dostępne poziomy kursu: A0, A, B 4) Małe grupy: 4-6 uczestników 5) Częstotliwość spotkań: 2 lub 3 razy w tygodniuMar 9, 2022Specjalne ceny na kursy w Krakowie i online Ze względu na ogromne zainteresowanie nie jesteśmy w stanie zapewnić dla wszystkich uchodźców z Ukrainy bezpłatnych kursów języka polskiego.. Język polski jest uważany bowiem za jeden z najtrudniejszych języków do nauki, dlatego właśnie stworzyliśmy kurs języka polskiego dla osób dorosłych, który pozwala naszym kursantom przyswoić wiedze w sposób zrozumiały, a lekcje prowadzone są przez .Szkoła Języków Obcych TakYes - bezpłatne kursy języka polskiego dla Ukraińców, którzy przyjechali do Polski w wyniku wojny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt