Napisz dwa zdania do autora swojej ulubionej książki

Pobierz

Zgłoś nadużycie Zadanie jest zamknięte.. Tą książkę napisał Lucy Maud Montgomery.. Question from @osaa123 - Gimnazjum - Język niemiecki W liście do kolegi z zagranicy opisz polską jesień.. Jest to opowiesc o miłości, dzieciach i ich rodzinnych bromlemach.. W swojej trylogii opisał związki pomiędzy Gandalfem, Sauronem, Pierścieniem, Morią.Podaj autora i tytul swojej ulubionej ksiązkiNapisz w 3 zdaniach ,o czym opowiada wybrana przez cb ksiązka .Nie ujawniaj jej zakonczenia.. Zadanie jest zamknięte.. Zgłoś nadużycie.. Pamiętaj o budowie listu.Napisz kilka zdan o swojej ulubionej swiatecznej tradycji.. Napisz list do autora ulubionej baśni.. Podoba mi się, ponieważ ukazuje prawdziwe, ludzieke emocje .. W liście do przyjaciółki opowiedz o filmie, który bardzo ci się spodobał.. Co najbardziej Ci się w niej podoba i dlaczego warto ją przeczytać?Proszę o pomoc plis na jutro.. Wyjaśnij, dlaczego lubisz właśnie ten tekst.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz kilka zdań o swojej ulubionej muzyce (moją ulubioną jest pop i ludowa).. Nie ujawniaj zakończenia.. Pls kilka zdań.. Zawsze dzieje się cos fajnego, mozna powiedzieć, ze akcja nigdy nie ustaje .. autor j.k rolwingNapisz kilka zdań oswojej ulubionej książce podaj jej tytuł i autora przedstaw o cym opowiadanapisz 7 zdań o swojej ulubionej ksiazki .unikaj powyturzen - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.Napisz w zeszycie kilka zdan na temat swojej ulubionej ksiazki ta ,aby zachecic inne dzieci do jej przeczytania ksiazki..

Napisz kilka zdań o swojej ulubionej książce.

Mi się ją bardzo szybko czytało .. Question from @Ewasobies - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz w KILKU(5-7) zdaniach o swojej ulubionej książce.. Wyjaśnij, dlaczego lubisz właśnie ten tekst.. Question from @Dandar - Gimnazjum - Polski .. Opisz wybrany przez siebie obraz opis musi zawierac tytół imie i nazwisko autora rok lata powsTANIA ORAZ UZASADNIENIE Answer.. 3.Opowiedz co najbardziej podoba Ci się w tej książce i dlaczego warto ją przeczytać.". Kiedy miałem kilka lat czytali mi ją rodzice.• Poeta w obliczu śmierci.. Dlaczego jestem "skazany" na Mikołajka?. Zachęcam do jej przeczytania ponieważ jest ona ciekawa tajeminicza i zarazem wesoła .. Najlepsze rozwiązanie 1 0jedno zdanie .Napisz opowiadanie o swojej ulubionej szkole Dominika Grabowska Sierpień 12, 2013 język.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Kolejno poznajemy: Króla, Pijaka, Latarnika i Bankiera.. Pierwszą książkę pt. Mikołajek dostałem parę dni po moim urodzeniu (chyba z powodu mojego imienia).. Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C.Collodiego "Pinokio".Zadanie: napisz kilka zdań o swojej podróży Rozwiązanie:kilka lat temu przeżyłam em wspaniałą podróż razem z rodziną wybrałam em się nad morze wszystko było dobrze mama się opalała, tata z bratem siostrą jeśli nie masz rodzeństwa to tylko tata , a babcia razem ze mną bawiła się w morzu było cudownie do czasu, gdy nie rozpętała się wielka burza wszyscy uciekali z ..

Podaj autora i tytul swojej ulubionej ksiązki.

Napisz w 3 zdaniach ,o czym opowiada wybrana przez cb ksiązka .Nie ujawniaj jej zakonczenia.. Dzięki temu mile spędzicie czas oraz przeżyjecie niesamowite chwile wraz z zabawnym Koziołkiem.. Szybko to na jutrop: ale dajcie jakomś książkę np:O psie który jeździł kolejom,anaruk chłopiec z grenlandi,zaczarowana zagroda i tp.. proszę o pomoc, z góry dziękuje.. Książę przeprowadza krótką rozmowę, która dotyczy kwestii moralnych.Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.Podaj w nim następujące informacje: autor i tytuł,problematyka,bohaterowie,ocena utworu i jej uzasadnienie.dam naj!. Napisz co robisz zeby nie zjawila sie u ciebie zebowa czarownicaAutor: jojo876 Dodano: 20.10.2010 (20:53) Napisz po angielsku o swojej ulubionej pracy.. To jest super człowiek bo taką ciekawą książkę napisał.rozwiązane napisz o swojej ulubionej książce kilka zdań, imię i nazwisko autora, tytuł książki, dlaczego ci się podoba ja mam ale maksymalna ilosc osób pisze Moja ulubiona ksiązka to " Ten obcy" napisana przez Irena Jurgielewiczową.. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na planetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.. Moja ulubiona książka to "Harry Potter i kamień .Zaprezentuj swoją ulubioną książkę.. Napisz list od Elzy do opiekunów, w którym opiszesz swoje wrażenia z pobytu u Danusi (na podstawie książki .Wrócił więc do historii Pierścienia Władzy, jego późniejszych losów, do dawnego świata Śródziemia..

Napisz list do autora ulubionej baśni.

Jest ona bardzo wzruszajaca.Moją ulubioną książką jest Harry Potter.Lubię tą książkę ponieważ jest tam dużo przygód które przeżywa główny bohater.Nie mało jest fascynujących zwierząt ze świata magicznego.To wszystko wciąga jak narkotyk.Czasem czytelnicy uważają iż książka jest gorsza od filmu,lecz kiedy czytasz książkę może ponieść Cię fala wyobraźni.Książka jest ciekawa,pełna emocji i kontrowersji.. Takie zadanie już było ale tam była tylko 1 odpowiedź długa, profesjonalnie napisana, a nie na poziomie gimnazjum.. Podoba mi się , ponieważ nie ma chwili wytchnienia, cały czas bohaterowie są w kłopotach.. Pytania do autora ulubionej książki o życie osobiste Czytelnicy pragną poznać osobę pisarza - kim jest, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie, czym zajmuje się na co dzień.Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. Napisz co najmniej w trzech zdaniach, o czym opowiada wybrana przez Ciebie książka.. Witaj !. Są tak fajne i śmieszne przygody.. Opisuje ona nie zwykłe historie rodzeństwa : Piotr , zuzanny, edmunda i łucji.. Często nawet boję się o nich , a to świadczy, że książka jest naprwde warta przeczytania.Rada dla autora: przygotuj prezentację, w której opowiesz, jak powstawała książka, by wyprzedzić pytania czytelników..

Na podstawie wierszy.Napisz list do autora ulubionej książki.

Podaj tytuł i autora przedstaw o czym opowiada Odpowiedź 4.1 /5 9 mimiindominu Odpowiedź: Moja ulubiona lektura to Ania z Zielonego Wzgórza.. sory za błędy :D.napisz w zeszycie kilka zdań o swojej ulubionej książce Podaj jej tytuł i autora Przedstaw o czym opowiada.1,Podaj autora i tytuł Twojej ulubionej książki (reszte zadania macie w opisie z gory dzieki) 2.napisz w trzech zdaniach o czym opowiada wybrana przez ciebie książka.Nie ujawniaj jej zakończenia.. Napisz kilka zdań o swojej ulubionej muzyce (moją ulubioną jest pop i ludowa)Napisał ją C. Lewis Podobała mi się ponieważ przedstawia ona świat fantastyczny nie realny tutaj na ziemi .. Pamiętaj o budowie listu.. Podaj jej autora i tytuł.. Podziękuj w nim za utwór który szczególnie lubisz.. Pomóżcie !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt