Plan wydarzeń wyprawy hobbita

Pobierz

Wróżebne słowa Elronda.. :) Potrzebuję bardzo szybkoo !. Uczestnicy wyprawy na Samotnej Skale.. Wyprawa elfów i ludzi do Samotnej góry.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja 2) Podwieczorek z krasnoludami 3) Narada dotycząca wyprawy 4) Rozpoczęcie podróży 5) Pierwsze niebezpieczeństwa a. spotkanie troli b. dojście do domu Erlonda 6) Przygoda z g.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkiena.. Zabicie smoka przez obrońcę miasta, Barda.. Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z trollami.. Wielka bitwa zakończona zwycięstwem dobra nad złem.. 5) Pierwsze niebezpieczeństwa.. Znalezienie pierścienia 9.. Decyzja o wyprawie do Samotnej Góry.. Porwanie krasnoludów i Hobbita przez gobliny.. 4.Przygoda z trollami.. Muszę uzupełnić braki w planie wydarzeń :C. .. Głównym wątkiem powieści Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" jest wyprawa Thorina Dębowej Tarczy, jego dwunastu towarzyszy oraz Bilbo Bagginsa do .Plan wydarzeń "Hobbit" +0 pkt.. Kubba160 Wschodząca gwiazda.Plan wydarzeń.. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. 5.Następnego dnia bohaterowie wyruszają w podróż.Hobbit - Plan wydarzeń..

Początek wyprawy 4.

Odwiedziny Gandalfa.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. 5.Pomoc Gandalfa-zamienienie olbrzymów w kamienie.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie.. Dotarcie do kryjówki elfów 6.. Ucieczka z tuneli.. Zabicie Wielkiego Goblina.. Wiadomość o wyprawie.. Uczestnicy wyprawy docierają na skraj Mrocznej Puszczy.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń1.. Wymknięcie się goblinom.Plan wydarzeń.. Wściekłość Smauga.. Bilbo na zwiadach w grocie Smauga.. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie.Przydatność 75% Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkiena.. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka.. - Omawiają plany i cel wyprawy: odzyskanie skarbów zrabowanych niegdyś przez smoka.John Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem - spotkanie z lekturą .. Od Pagórka do Samotnej Góry - tworzymy plan wydarzeń powieści Tolkiena .. wyprawa po skarb.. Wizyta czarodzieja Gandalfa u hobbita - Bilbo Bagginsa.. Spotkanie z potworem - Golumeem 10.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. Odnalezienie w podziemnej siedzibie trollów mieczy: Orkrista i Glandringa.. Odpoczynek w Rivendell- wskazówki Erlonda.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Odnalezienie w podziemnej siedzibie trollów miedzy: Orkrista i Glamdringa..

Rozpoczęcie wyprawy.

4.W rękach Trollów.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. Gościna u elfów.PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM.. Pieczeń barania-D.Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan wyprawy.. Odwiedziny Gandalfa.. Podstęp gobllinów 8.. Pożegnanie Gandalfa i Beorna.. Spotkanie z olbrzymami 5.. Odwiedziny Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. Wizyta krasnoludów w norze Hobbita.. Przygoda z trollami.. - Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy.2.Przybycie krasnoludów do norki Hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Wschodząca gwiazda.. 4) Rozpoczęcie podróży.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. Nieproszeni goście 3.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. b. dojście do domu Erlonda.Plan wydarzeń - Hobbit, czyli tam i z powrotem Tolkiena.. - Niespodziewanie do nory hobbita przychodzi 13 krasnoludów.. W rękach trollów.. Spotkanie z Gollumem poprzedzone znalezieniem pierścienia.. Spotkanie w gospodzie "Pod Zielonym Smokiem" i początek wyprawy.. 7.Plan wydarzeń : Hobbit czyli tam i z powrotem.. W rękach trollów.. Odnalezienie pierścienia przez Bilba.Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa., Krasnoludy w domu hobbita., Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy., Przygoda z trollami, Odpoczynek w Rivendell - wskazówki Erlonda., Śmierć Wielkiego Goblina z ręki Thorina., Spotkanie z Gollumem poprzedzone znalezieniem pierścienia., Atak wilków i pomoc orłów., W gościnie u Beorna .Plan wydarzeń..

Zgubienie hobbita.

Bomur traci pamięć.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Wizyta Gandalfa i krasnoludów w domu Bilba.. Decyzja o wyprawie.. 1.Wizyta Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. a. spotkanie troli.. Przeprawa przez czarny strumień.. Odwiedziny Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. Zobacz więcej.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Hobbit i krasnoludy gośćmi u Beorna.. Odnalezienie towarzysy wędrówki 11.. W rękach trollów.. Wiadomość o wyprawie.. Pojmanie członków wyprawy przez gobliny.. Plan .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń 1.. Pieczeń baraniaThorin przedstawił plan wyprawy, a Gandalf zapewnił, że Baggins sprosta wyzwaniu (miał być wynajęty jako włamywacz) i będzie najlepszym kompanem.. W gościnie u przyjaznych elfów 7. .. · 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja · 2) Podwieczorek z krasnoludami · 3) Narada dotycząca wyprawy · 4).. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. Spotkanie z trollami.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń 1.. - Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa., 2.. Podpisz nazwy miejsc,napisz plan ramowy "HOBBITA" Rozpoczynający się od punktów: 1.. 2) Podwieczorek z krasnoludami.. 2.Pojawienie się w domku hobbita następnego dnia trzynastki krasnoludów.. Napad okrutnych wilków 12.. Pomoc Gandalfa - zamienienie olbrzymów w kamienie..

3) Narada dotycząca wyprawy.

3.Wieczorna uczta i snucie planów podróży do Samotnej Góry, gdzie spoczywa skarb strzeżony przez smoka Smauga.. Zebrani studiowali mapę Samotnej Góry, którą obecnie zamieszkiwał smok Smaug, pokazał też klucz do tajemnego wejścia.. Najważniejszym wątkiem jest wyprawa Gandalfa, hobbita Bagginsa oraz trzynastu krasnoludów, na których czele stoi Thorin do .1. .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - skrócony plan wydarzeń,Pobierz plik szczegółowy_plan_wydarzeń_hobbit już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC. 3.Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży.. W rękach trollów.. Odpowiedzi: 2 .. Punkty rankingowe: 165.. Nieproszeni goście - Bilbo spotyka Gandalfa.. Spotkanie w gospodzie "Pod Zielonym Smokiem".. Gościna w domu Elronda.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja 2) Podwieczorek z krasnoludami 3) Narada dotycząca wyprawy 4) Rozpoczęcie podróży 5) Pierwsze niebezpieczeństwa a. spotkanie troli b. dojście do domu Erlonda 6) Przygoda z goblinami a. odkrycie.. poleca 80 %.. Dotarcie do doliny Rivendell zamieszkałej przez elfy.Ułóż plan najważniejszych wydarzeń w kolejności chronologicznej.. Język polski.Wyprawa do Samotnej Góry.. Wyprawa w kierunku Samotnej Góry.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. 4.Bilbo mdleje ze strachu na wieść, że ma być włamywaczem.. Wizyta krasnoludów w norze Hobbita.. Wytnij obrazki i ułóż w odpowiedniej (chronologicznej) kolejności.. Smierć Wielkiego Goblina.. Zwerbowanie hobbita jako włamywacza na wyprawę po złoto Smauga.. Śmierć Wielkiego Goblina z ręki Thorina.. Odnalezienie tajnego wejścia do wnętrza.. Odwiedziny Gandalfa.. Niepozorny hobbit, który w trakcie wyprawy niejednokrotnie okazuje się odważniejszy, sprytniejszy i bardziej lojalny od innych swoich towarzyszy, uświadamia sobie własną .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń 1.. Odwiedziny Gandalfa i 13 krasnoludów na czele z Thorinem w mieszkaniu Bilba.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń.. Zdobyte odznaki: 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt