Gdzie uczyli się felix net i nika

Pobierz

Chcą dać nauczkę szkolnym chuliganom i poznać przyczynę uciążliwych korków w mieście.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.. a) w Gdańsku b) w Warszawie c) we Wrocławiu 3) Co zabrali Felixowi Marcel i Rubel?. Felix - duchy Net - botanika Nika - taniec.. Felix robi mu zdjęcie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Po zmroku przyjaciele wychodzą na poszukiwania obiektu.. Felix - wynalazki Net - komputery Nika - książki.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Weronika, Monika lub Dominika.. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.. Po śmierci Knipszyca przeją jego plany inny architekt.w laboratorium pana Bieleckiego.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Gang Niewidzialnych Ludzi to.. Ponadto chłopak posiadał psa imieniem Caban.Gimnazjum nr 13 im.. Skomentuj.. Uzupełnij tekst piosenki "Hotel .1) Jak na nazwisko miał Felix?. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Zaprosił Felixa i Nikę do swojego domu.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Udostępnij.. Po długim czasie wracamy do was z powrotem, wielkim powrotem!.

a) Polkowski b) Ulany c) Polon 2) W jakim mieście uczyli się Felix, Net i Nika?

Dyrektorem gimnazjum jest mgr inż.Pochodzenie imienia Niki nie jest znane, zaś książka Felix, Net i Nika oraz Świat Zero występuje w trzech wersjach, w każdej z nich w jednym ze światów równoległych pełne imię Niki brzmi, w zależności od wersji (istnieje również wersja z imieniem Nika.). 1681 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Dom Feliksa był naszpikowany elektroniką.. Wybierz kwiat i przekonaj się, jakie jest Twoje wewnętrzne piękno!. człekokształtne roboty.. a) śniadanie b) słodycze c) pieniądze 4) Jak na nazwisko miał Net?. Później Manfred wyświetla wszystkie fotografie.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?. Felix - książki Net - wynalazki Nika - badania chemiczne.. a) śniadanie b) słodycze c) pieniądze 4) Jak na nazwisko miał Net?. w Zakopanem.. a) Polkowski b) Ulany c) Polon 2) W jakim mieście uczyli się Felix, Net i Nika?. Widać na nich jasny okrąg.. Po jego śmierci plany przejął inny architekt.. a) śniadanie b) słodycze c) pieniądze 4) Jak na nazwisko miał Net?13.. Ma psa Cabana, z którym jest bardzo związany.FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?.

Hotel Melius Cras - miejsce, gdzie przez niewielki czas pracowali Felix, Net, Nika i Laura, Pałac Westminsterski - miejsce obrad Izby Gmin (istnieje naprawdę), Pałac Buckingham - Net jechał tam odebrać wyniki olimpiady informatycznej.

Z tarasu domu są świadkami gigantycznego korka w centrum Warszawy.. Rozdział 3.Gimnazjum nr 13 im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Drodzy fani Felixa, Neta i Niki!. pracownicy stołecznego ratusza.. Dziś Feliks, Net i Nika za skarb domagają się od muzeum 10 proc. znaleźnego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dostrzegają dysk widoczny nad łąką.. Gdy niespodziewanie zbliża się do nich, uciekają.. a) w Gdańsku b) w Warszawie c) we Wrocławiu 3) Co zabrali Felixowi Marcel i Rubel?. a) Grucha b) Niemiecki c) Bielecki 5) Kto miał na nazwisko Mickiewicz?1) Jak na nazwisko miał Felix?. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi dla ojczyzny i świata, dla nauki i bezpieczeństwa międzynarodowego?1.. 5.Jaki tytuł miała książka którą pani Jola zachęciła swoich uczniów?Felix, Net i Nika - Test 1) Jak na nazwisko miał Felix?. prof. Stefana Kuszmińskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie to miejscowa szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika, zaś jej dyrektorem jest mgr inż. Juliusz Stokrotka.. Architektem budynku był Jan Knipszyc który wspominany jest w 4 części..

1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana ...Podczas lekcji informatyki, prowadzonej przez pana Jerzego Wierszewskiego (zwanego Eftepem), Felix, Net i Nika postanowili odnaleźć kryjówkę złodziei.

a) Grucha b) Niemiecki c) Bielecki 5) Kto miał na nazwisko Mickiewicz?Czterdzieści lat temu młodociani bohaterowie komiksu "Diadem Tamary za pomoc kapitanowi Żbikowi o odzyskaniu skarbu otrzymali od milicji radia tranzystorowe.. Jak nazywał się szef gangu niewidzialnych ludzi?. W jaki sposób złodzieje znikali po każdym napadzie?. Kolega Neta z poprzedniej szkoły.May 16, 2022- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Podaj, jakie zainteresowania miało każde z dzieci.. Architektem budynku był Jan Knipszyc, który wspominany jest w 4 części.. Ikigai 2 lata temu.. Komentarze (0) [ Pomoc] Kategoria: Miejsca akcjiGimnazjum nr 13 im.. Zastanawiają się, czy to UFO.. Spis treściSep 29, 2021Manfred dostarcza im zdjęcia satelitarne z nocy, kiedy Felix i Net szukali Niki.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Przez jakiś czas pracowała w restauracji StaropolskiejFelix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. duchy żołnierzy.. Net obawia się, że sprawcą zamieszania jest jego program.. Po lekcjach trójka przyjaciół udała się rowerami do domu Felixa na ulicy Serdecznej, na przedmieściach Warszawy.. Architektem budynku był Jan Knipszyc.Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Wyjaśnia, że to bardzo możliwe ze względu na "rodzeństwo Manfreda", czyli wielokrotne aktywne jego kopie.. Pakol Raban - pralnia, w której Net pracował przez jeden dzień.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Tam po raz pierwszy spotkali się z "Manfredem".. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt