Wiersz dla przyjaciela na urodziny

Pobierz

Spójrz przed siebie i uśmiechnij się.. Jak przyjaciel z przyjacielem Przeżyliśmy przygód wiele.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości.. To przez ciebie, ja m sukces.. Moje życzenia jak słodycze świata.. Moje życzenia jak owocowa rzeka.. ŻYCZENIA NA 50.Mamy piękne życzenia i wierszyki imieninowe, wiersze na imieniny, oryginalne życzenia dla przyjaciółki i dla przyjaciela.. Rży koń, huu, huu robi sowa.. Jesteś moim przyjacielem, te słowa Ci podaruję,Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki lub przyjaciela mogą tak wyglądać: "Jaka jesteś, jesteś idealna!. Najważniejsza jest nadzieja!. Życzę Tobie dobrych latek, wolnych myśli - a nie klatek.. Byś w gry escape grywała, ale przed facetami się nie chowała.. Choć 5 dyszek masz na karku, chwytaj rower - jedź do parku!. Choć żyć będę w oddaleniu, Będę Ci zawsze życzliwa .. Wszystkiego najlepszego, niech wszyscy będą świętować i nadal pozostań taką dobrą przyjaciółką / takim dobrym przyjacielem. ". Bocian klekocze, kuka kukułka.. Zyczyc Ci przyjaciól wielu?. W trudnych okresach mego życia poznałam was.. Dziękuję Ci, że po prostu jesteś!. Sto lat Ci odśpiewam i gości przyprowadzę, Co Ci przygotować, z nimi się też naradzę.. Życzę Ci, abyś zawsze potrafił iść z podniesioną głową dumny z tego, kim jesteś; abyś umiał dostrzec piękno nawet w najmniejszych drobnostkach..

Była zabawa, tańce, śmiechy i heca.Wierszyki na urodziny.

Przyjaźń jest lekiem na zło, ale tylko dla szlachetnych ludzi.. Odrzuć złe wspomnienia.. Moim zdaniem za malo dla Ciebie.. Ocena użytkowników: / 108.. Szkoda na nie łez, nie smuć się.. -- Jesteś przyjacielem od serca.z okazji imienin przyjaciel życzy!. Autor: Nieznany.. -- Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie.. Chleb jedliśmy z niejednego pieca.. silną, mocną, i nam wierną.. 100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli,Jak przyjaciółka przyjaciółce w urodziny, Obiecuję Ci wieczorem swoje odwiedziny.. Kiedy będzie Ci bardzo źle, Pamiętaj że jestem, I kocham cię.W Tobie mój przyjacielu czuję oparcie, Jesteś dla mnie ważny, przyznaję to otwarcie.. Tylko Ty zabrałeś mnie do parków, ogrodów zoologicznych i wszystkich pięknych ogrodów.. -- Jesteś światełkiem na końcu ciemnego tunelu, ręką podaną nad przepaścią, ścieżką w gąszczu.. Dziękuję Ci za to, kim jesteś i za to, kim ja stałam się dzięki .Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!. Pamiętaj o nich a będziesz szczęśliwa.. A Ty jesteś moja najlepsza przyjaciółka.. Zaliczasz się od dziś do dziewczyn w średnim wieku, Starzejesz się powoli mój Ty roztrzepany człowieku.Na Twoje 50-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy - niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta..

Możesz być pewna, że pamiętam o Tobie, Masz dzisiaj urodziny, uświadom to sobie.Kocham Cię.

W przeciwieństwie do miłości.. Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.. Z okazji urodzin życzę Ci: wiatru, który budzi marzenia.Głębokie życzenia na urodziny dla przyjaciółki Przyjaciółko moja ukochana Dziękuję Ci za każdy wspólny dzień Nierozłączne jesteśmy od wieczora do rana Ty to mój, a ja to Twój cień Żaden facet nas nie rozdzieli Zawsze będziemy dla siebie wsparciem Wszystkim co dobre chcę się z Tobą dzielić Bo tyś mi bratnią duszą i oparciem ***Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.. Kategoria: Urodziny.. Cudownych uczuć, które zawsze trafiają w odpowiednie miejsceZ okazji urodzin życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, zawsze ostatniego słowa .Wszystkiego, co najlepsze życzę Ci w urodziny, Spędź je w otoczeniu przyjaciół i swojej rodziny..

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.

mój najlepszy przyjaciel toSter.. k.C:* Zyczyc Ci gwiazd na niebie?. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Przyjaźń daje szansę, ale tylko wtedy jeśli widzi w tym sens.. każdy prawo ma do złości.. Heh, przeciez masz ich przyjacielu;):* Zyczyc slonecznych dni Tobie?. Nie wiem jak zaznaczyć przyjaźń, która nas połączyła lecz wiem że jesteście mi jak rodzina!. O czym myślisz,ŻYCZENIA NA URODZINY, WIERSZYKI URODZINOWE [KRÓTKIE] ŚMIESZNE WIERSZYKI URODZINOWE, ZABAWNE SMSY NA URODZINY.. i na zawsze pozostał dobrym człowiekiem w głębi Twojego serca.. Może jakiś toast zostanie za Ciebie wzniesiony, Byś był w ten dzień odpowiednio pokrzepiony.. Teraz już wiem-nie warto było kochać!To jest przyjaźń na dobre i na złe, nawet miłość temu nie równa się.. Dziękuję Ci, że jesteś, byłaś i zawsze będziesz, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.. To Ty zawsze ratujesz mnie przed moim ojcem.. Heh, pr - Wiersze.kobieta.pl Dużo słodkości, szczęścia w miłości, samych luksusów, milion całusów.. Bliskości pragnienia.. 893 (1648 głosów) Oceń: Skopiuj.Pełne cierpienia.. W Dniu Twych Urodzin, moja kochana życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i upojnych nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy.Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie..

Wyślij kwiaty Życzenia imieninowe dla przyjaciela Szczęścia, zdrowia, pomyślności, czerp z życia same radości!

4,90. autor: nieznany.I kiedy Cię zobaczę - serce zaczyna mi mocniej bić Bo Ciebie tylko kocham-i z Tobą pragnę być.. dla mojego już teraz tylko przyjaciela Kiedy pomyślisz, Że na świecie jesteś sama, Nie zapomnij proszę o mnie, Chcę być dla ciebie niezapomniana.. Radości pełne serce, dżina zamkniętego w butelce.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Zyczyc Ci przyjaciól wielu?. Na torcie już świeca się pali, więc Ci życzę wielu bali.. Życzę Tobie dużo szczęścia, i szybkiego za mąż wyjścia.Pośród życzeń dziś tysiąca Moje jedno w nich się skrywa I z promykiem słońca Pod Twój dach przybywa.. To wszystko z powodu twoich nauk i tego, czego .prosi Cię przyjaźń prawdziwa.. uczynią, że będziesz we wrażenia bogata.. Ogromny szacunek dla ciebie wuju i szczęśliwych 60. urodzin!. Niech odejdą precz gorycze z głębi serca Tobie życzę.. Przyjaźń nie rani tak, że nie można zapomnieć.Życzenia urodzinowe dla mężczyzny.. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko "sto lat" śpiewa!Wiersz: Zyczenia urodzinowe dla przyjaciela:*:* Zyczyc Ci gwiazd na niebie?. Wpadnę z prezentem i miłymi życzeniami, Jesteśmy sobie najlepszymi przyjaciółkami.. Zaprzyjaźniliśmy się wszyscy i bez siebie żyć nie umiemy.. Moim zdaniem za malo dla Ciebie.. Pies szczeka, muczy krowa.. Dużo wzlotów i szaleństw.. Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Ode mnie także przyjmij najszczersze życzenia, Miłości, spokoju, radości i w życiu docenienia.. Zaslugujesz na wiecej- tak mysle oTobie Wszytkiego spelnienia?- Masz na to czasI szczęścia wielkiego.. Przyjaźń nie zna egoizmu, uczy jak być dobrym człowiekiem.. Moje życzenia jak owocowa rzeka.. Sprawię, że będziesz miała urodziny, z uśmiechem na ustach - słodkim jak maliny.Kochana przyjaciółko urodziny właśnie masz, Moje zdanie w tym temacie już oczywiście znasz.. By dotykiem ciepłych nutek Serce szczęściem Twoje spleść I by nigdy życia smutek Nie mógł w niego wejść.. płyną do Ciebie, tylko na nie poczekaj.. Przyjaźń wielką jest potęgą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt