Test hobbit czyli tam i z powrotem quiz

Pobierz

Tolkiena.. Spokojne Chaotyczne Trudne Ile krasnoludów liczyła grupa, która wyruszyła?. Jak nazywał się główny bohater?. Kto miał oczekiwać na drużynę w Rivendell?. Uporządkuj ramowy plan wydarzeń w powieści J.R.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. a) Z czarodziejem i 12 elfami b) Z 10 ludźmi c) Z czarodziejem i 5 hobbitami d) Z czarodziejem i 13 krasnoludami 3) Jak nazywał się czarodziej który pomagał kampani?. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. answer choices Wielki Goblin Potężny Goblin Stary GoblinHobbit, czyli tam i z powrotem Poziom: trudny Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraOdpowiedzi z lektury ,,Hobbit czyli tam i z powrotem" Tolkien C. Dickens Kiedy książka została wydana?. Kto znalazł klucz do kamiennych drzwi jaskini trolli?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Autorem książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem" jest answer choices J.R.R.. Podziel się Skopiuj link Średni wynik: 70% ROZPOCZNIJ QUIZ (8 PYTAŃ) Wyzwania quizowe Na drogach Kultowe samochody PRL.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Jesteś niezalogowany.. Tolkiena?. Część 3.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury .Preview this quiz on Quizizz.. Jakie życie wiedzie Bilbo Baggins?. Jak nazywa się główny bohater książki?. <3 Teleturniej wg Pieroziaaa Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary wg Aneta62 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski Jak dobrze znasz lekturę Hobbit, czyli tam i z powrotem Labirynt wg Andzias2 Klasa 6 DorośliQuestion 1 10 seconds Q.. Część 1.. Czym się zajmowali Hobbici ?. Test składa się z 12 pytań.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama ~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Rozwiąż testTest ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Wilfred William Walter Reklama Przywódcą krasnoludów Zwykłym elfem Przyjacielem Bilba Złym czarodziejem Przywódcą elfów Nie było takiej postaci W lesie W jaskini Na ścieżce podczas podróżyTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. "Choć bez skrzydeł - pląsa, choć bez głosu - wyje, choć bez zębów - kąsa,Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?.

... Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.. 21 września 1907 roku 21 września 1970 roku 21 września 1937 roku Bilbo Baggins - główna postać powieści mieszka w: Bag End w HobbitonieHobbit, czyli tam i z powrotem.. answer choices "Skrzynka bez zawiasów, klucza i pokrywy, lecz złocisty w środku skarb kryje prawdziwy" " Jakie jest moje największe marzenie?". Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.. Na którą zagadkę wymyśloną przez Bilba, Gollum nie znał odpowiedzi?. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Wiesz, na której pozycji grają ci piłkarze?Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. answer choices był uzdrowicielem śpiewał pieśniBilbo Baggins - przemiana.. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 739436 razy.. Część 2. brawo!. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test.. Tolkien).. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Q..

Kto jest autorem książki Hobbit, czyli tam i z powrotem?

Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowaQuiz o Hobbit " czyli tam i z powrotem" So_bad 7 miesięcy temu 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 5 Super!. Dla fanów Hobbita.. Sportowe emocje Nie tylko Lewandowski.. Odpowiedz.Rozwiąż test i sprawdź!. pytanie 1 z 20 Jak nazywała się osada elfów?. brawo!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Tylko prawdziwy pasjonat motoryzacji zdobędzie 100 procent!. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Oct 6, 2021Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Powodzenia na sprawdzianie!. a) 52 lat b) 51 lat c) 67 lat d) 61 lat 2) Z kim wyruszył hobbit?. "Co ja mam w kieszeni?". Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup.. 16 13 15 14 7 Jaki był cel wyprawy?. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Klasa 6 Polski edukacja czytelnicza.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Czy John Ronald Reuel Tolkien (autor) napisał inne książki niż Hobbit, czyli tam i z powrotem TAK NIE 17..

Co było cechą szczególną hobbitów?

Wchodzisz do wersji demo quizu.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 1) Ile lat miał Bilbo Baggins gdy wyruszył w drogę po skarb?. Dalej.. R.Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Połącz w pary.Nov 22, 2021Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. oddał BardowiPytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.. Jak nazywał się przywódca goblinów?. Samotna Góra Dębowa Tarcza Rivendell Sprawdź się w poniższych tematach: Opowieści z Narnii Czym jest Narnia?test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Co Bilbo zrobił z Arcyklejnotem?. Z jakimi ptakami portafiły rozmawiać krasnoludy?. Jeśli chcesz zobaczyć wersję demo .Mar 22, 2022Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomosci lektury Quiz przeznaczony glownie dla uczniow szkol podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Duże, wytrzymałe stopy Wysoki wzrost Gęsta broda 18.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Część 1. brawo!. brawo!. Z krukami Ze słowikamia) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini goblinów Bilbo Baggins a) został zraniony przez Wielkiego Goblina b) potknął się w ciemnościach i złamał nogę c) uderzył się w głowę i stracił przytomność 6 .. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury SweeterThanCandy 6 lat temu 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 6 Skomentuj 13 Super!. - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Hobbit, czyli tam i z powrotem.. A. Bilbo miał być złodziejem B. Bilbo miał być poszukiwaczem skarbów C. Bilbo miał być przewodnikiem Odpowiedzi A i B są poprawne Odpowiedzi B i C są poprawne.. Sernik Znalezienie skarbu krasnoludów, strzeżonego przez smoka Smauga2.. (J. R. R. Tolkien) - quiz wiedzy o książce.. Hobbit Bilbo Bagosz Bilbo Baggins Gandalf Gollum Thror Który kolor hobbici lubili najbardziej?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt