Wf online w domu - rozciąganie - ruletka - wordwall

Pobierz

Po każdym treningu należy wykonać rozciąganie.Rozciąganie i relaks na stres i niepokój.. A - atleta - weź do ręki butelkę wody (prawa i lewa) i zrób z nią 10 przysiadów.. Pod każdą literą alfabetu kryje się zadanie do wykonania.. Warzywa i owoce spożywaj jak najczęściej i w jak największej ilości, co najmniej połowę, tego co jesz.. Skip A - w miejscu 20 sekund., Biegnij w miejscu dotykając piętami pośladki.Zbiór ponad 80 gotowych materiałów na lekcje WF online Wysyłamy link uczniowi lub załącznik i GOTOWE!. Prześlij wiadomość przez Librusa lub na maila.Ćwiczenia on-line w domu - wf online w domu - kluczowe pojęcia: proponowane .. ruletka ćwiczeń - zajęcia wf on-line w domu - kluczowe pojęcia: pompki, pajacyki, deska, brzuszki, przysiady, wspięcia na palce .. wirtualna lekcja wf - kluczowe pojęcia: rozciąganie gumy przed sobą, ugięcia ramion, wznos ramion, pompki, przysiady,kasyno online auto s automatickou převodovkou; działoszyn wyniki wyborów 2020; zakłady urządzeń galwanicznych i lakierniczych zugil s a; sprawdź wyniki kaskady; lotto wyniki maj 2019; wygrana lotto jak odebrac; wf online w domu rozciąganie ruletka wordwallNov 13, 2020Dec 15, 2021ZDALNE NAUCZANIE WF w klasie IV; ZDALNE NAUCZANIE WF w klasach VII-VIII; ĆWICZENIA- opis; ĆWICZENIA Online; ZASADY OCENIANIA.. nauczyciela wychowania fizycznego - Jak wygląda strój do ćwiczeń fizycznych w domu, a jak należy ubrać się kiedy ćwiczymy na dworze..

WF online w domu - rozciąganie - Koło fortuny.

Renata P. WF online w domu Koło fortuny.. Po wykonaniu ćwiczeń proszę rozciągnąć wszystkie części ciała w statyczny sposób.. Wykonaj 20 (po 10 na stronę), Krążenia bioder.. Klasa 4 Klasa 8 Wychowanie fizyczne.. Krążenia ramion w tył oburącz.. Wyślij na email: zdjęcia lub krótki filmik z wykonywanych przez ciebie ćwiczeń!Drodzy uczniowie w ramach dzisiejszych zajęć wychowania fizycznego przygotowałam dla Was alfabet sportowca.. Jak stworzyć test wiedzy w wordwallWF online w domu - rozciąganie Koło fortuny.. Ruletka z ćwiczeniami Koło fortuny.. Kontakt; PYTANIA do oceny - klasa IV; PYTANIA do oceny - klasy VII-VIII; TABELA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ; ZDALNE ZAJĘCIA BIBLIOTECZNE; PRZEPISY ZESPOŁOWYCH GIER SPORTOWYCHNov 13, 2020Jeśli jakieś ćwiczenie jest trudne do wykonania w twoich domowych warunkach - po prostu go nie rób Drogi uczniu !. Dieta bogata w warzywa i owoce m.in. zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby cywilizacyjne (nadciśnienie tętnicze, udary mózgu, zawały serca) oraz nowotwory.KOŁO FORTUNY, bo o nim mowa - robiłam własnoręcznie.. Możesz umieścić na nim co tylko chcesz, co przyjdzie Ci do głowy..

Sportowa ruletka rozciąganie.

jeśli chcesz zwiększyć szansę na lepszą ocenę - postaw na aktywność!. Otrzymasz poniższe gotowe ćwiczenia, gry, zabawy, testy do wykorzystania na lekcji WF ONLINE w swojej klasie.. Wykonaj 10x., Skręty tułowia stojąc.. Powodzenia !. Przed Wami ciekawe ćwiczenia ogólnorozwojowe, zdrowe odżywianie w ciągu dnia a także odpoczynek od telefonów na rzecz sportu i pomocy rodzicom w domu.i przesunięcie myszki w bok, po wykonaniu tej czynności, koło zacznie się kręcić i wylosuje nam ćwiczenie jakie mamy zrobić, prosiłbym o wykonanie tej czynności 20 razy.. Skip A - w miejscu 20 sekund., Biegnij w miejscu dotykając piętami pośladki.WF online w domu - ćwiczenia - Koło fortuny Krążenia ramion w tył oburącz.. wg Mingamariusz.. C - cukier - do końca dnia powstrzymaj się od spożywania słodyczy.. E - ekran telefonu - do końca dnia nie używaj telefonu do celów innych niż nauka.. Kucamy, a palce dłoni splatamy na karku.. W takiej pozycji wykonujemy skoki raz w jedną raz w drugą stronę.. Wykonaj 10x w każdą stronę., Wykonaj 10 "pajacyków", Bieg w miejscu z wysokim unoszeniem kolan.. ), - 15 sekund trucht w miejscu.. Wykonaj 20 (po 10 na stronę), Krążenia bioder.. Wykonaj 10x., Skręty tułowia stojąc.. Przestrzega zasad higieny osobistej i czystości odzieży.. Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam samych radosnych chwil, wielu uśmiechów i samych dobrych ludzi obok Was Jesteście najlepsi !2..

wg MalgosiazpWF online w domu - RULETKA - Koło fortuny.

Zatańcz Zumbę :) 3.. B - brzuszki x 15.. Przed każdym treningiem i po nim bardzo ważne jest rozciąganie.. Rozpisałam na nim CZĘŚĆ I (WSTĘPNĄ) lekcji wf-u, czyli: - Zabawy Ożywiające.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.Temat 8: Rozciąganie jako niezbędny element treningu.. Wykonaj 10x., Skręty tułowia stojąc.. Fajnie gdybyście utworzyli grupy klasowe, byłoby łatwiej.Życzę dobrej zabawy.. Dwa mini szkolenia: Jak nagrać własny pulpit, prezentacje z kamera i głosem.. Wykonaj 10x w każdą stronę., Wykonaj 10 "pajacyków", Bieg w miejscu z wysokim unoszeniem kolan.. D - dwie minuty biegu.. Do tego posłuży wam poniższy instruktaż.. Wykonaj 20 (po 10 na stronę), Krążenia bioder.. KOŁO ZABAW, KOŁO ZADAŃ, KOŁO ĆWICZEŃ - nazwij go tak, jak podoba Ci się najbardziej.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.WF online w domu - ćwiczenia - Ruletka Krążenia ramion w tył oburącz.. - Propozycje ćwiczeń rozgrzewki:Oto co chciałabym żebyście zrobili w tym tygodniu 31- 3 marca 2020r.. Przygotuj sobie kocyk.. Ćwiczenia wykonaj w domu, nie zapomnij uchylić okna.. Ćwiczenia nie są trudne.. Prawa i lewa noga 10-20 sekund., Prawa i lewa noga 10-20 sekund., Wykonaj 10-20 sekund., Prawa i lewa noga 10-20 sekund., Prawa i lewa strona 10-20 sekund., Prawa i lewa strona 10-20 sekund., Prawa i lewa ręka 10-20 sekund., Brawo jeżeli wykonaliście wszystkie 7 ćwiczeń 1x w 2 seriach..

W dzisiejszym dniu postaw na rozciąganie.

Po całym tygodniu ciężkiej pracy proponuję wyciszyć się oraz złagodzić stres.. Przyjmuje prawidłową postawę ciała w różnych sytuacjach.. Pamiętaj o właściwych proporcjach: 3/4 - warzywa i 1/4 - owoce.. Wykonaj 10x w każdą stronę., Wykonaj 10 "pajacyków", Bieg w miejscu z wysokim unoszeniem kolan.. .Liczba wyników dla zapytania 'wf w domu i a ruletka': 10000+ WF W DOMU - I A Koło fortuny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt