Owczarek środkowoazjatycki - azjatex youtube

Pobierz

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:HODOWLA OWCZARKA ŚRODKOWOAZJATYCKIEGO AZJATEX Z MAZOWSZA OFERUJE DO SPRZEDAŻY OWCZARKI ŚRODKOWOAZJATYCKIE Sprowadzone do Polski ze wschodu z dokumentami potwierdzającymi.. CENA OD 3000 zł do 5000 zł w zależności od szczeniaka.Zapraszamy do zakupu szczeniąt.. Zapraszamy do kupna szczeniąt.. Więcej informacji udzielam tylko telefo.Andrzej Stefanowicz is on Facebook.. Cena od 3000zł do 5000zł Więcej informacji udzielam telefonicznie.. Tel 501 - 98 - 82 - 82 Informujemy Państwa iż hodowla jest pod stałym nadzorem wykwalifiko.AZJATEX z MAZOWSZA Robert Byliniak 4.83K subscribers Subscribe HODOWLA OWCZARKA ŚRODKOWOAZJATYCKIEGO AZJATEX Z MAZOWSZA.. You Tube AZJATEX - NOWE FILMY https .Prywatne.. Pieski są trzykrotnie zaszczepione i wielokrotnie odrobaczane.. POCHODZENIE PSÓW KIRGISTAN, z kompletem dokumentów.Psy typowo stróżujące i obronne.. ️ Nazwa hodowli: AZJATEX Z MAZOWSZA ; ️ Nazwa stowarzyszenia (związku): DOMI ; HODOWLA AZJATEX Z MAZOWSZA OFERUJE OWCZARKA ŚRODKOWOAZJATYCKIEGO POSIADA W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SZCZENIĘTA W RÓŻNYM WIEKU I W różnej cenie.. Cena za szczenię od 5000 do 8000zł.. - Początkowo chcieliśmy tylko rozszerzyć znajomość tej rasy w naszym kraju, ale od tego wszystko się zaczęło.OWCZAREK Środkowoazjatycki w Olszany z olx.. Informujemy Państwa, że hodowla AZJATEX z MAZOWSZA zapoczątkowała krew kirgiskich Owczarków Środkowoazjatyckich w naszym kraju..

501-98-82-82 Sunia z hodowli AZJATEX znajdującej się na Ukrainie po tej...Owczarek środkowoazjatycki to zdecydowanie nie jest pies dla każdego.

Zapraszam na stronę AZJATEX Z MAZOWSZA ID: 323575368 Użytkownik5000 zł: 5 000 zł: OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI SZCZENIAK W WIEKU CZTERECH MIESIĘCY.. Najlepsze psy do stróżowania i obrony posesji i dobytku właściciela!. AZJATEX Z MAZOWSZA-Robert Byliniak Hodowla jest pod stałą opieką wykwalifikowanych s.Wszystkich zainteresowanych zakupem szczeniąt zapraszamy do kontaktu, Robert Byliniak tel (+48 ) 501-98-82-82 Informujemy Państwa iż hodowla jest pod stałym .OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI - SZERYF 3 letni syn po ZIDANIE zakupiony z hodowli Azjatex 172,163 views Aug 12, 2018 1.2K Dislike Share Save AZJATEX z MAZOWSZA Robert Byliniak 4.83K subscribers.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.. NOWE FILMY NA You TubeNAJWIĘKSZA W POLSCE HODOWLA AZJATEX Z MAZOWSZA OFERUJE OWCZARKA ŚRODKOWOAZJATYCKIEGO .PSY TYPOWO DO STRÓŻOWANIA.. Strona internetowa hodowli pod adresem Kanał YouTube channel UCvYr3AbqzgN9nJXisLE_2Ow/videos Facebook Hodowla-Azjatex-*****13.. Nazwa hodowli: AZJATEX z MAZOWSZA .. Jego potężne rozmiary idą w parze z silnym charakterem.. Nazwa stowarzyszenia (związku): Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi ..

ID: 734318010.Posiadamy w sprzedaży kirgiskie szczenięta owczarka środkowoazjatyckiego, psy wywodzące się z linii psów obronnych i stróżujących!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt