Architektura przestrzeni informacyjnych program

Pobierz

Sprawdź jakie są specjalności, jak wygląda rekrutacja, jakie zdawać przedmioty na maturze, gdzie studiować oraz jaka praca po st .. Więcej informacji o zamieszczanych plikach cookie oraz o możliwości zmiany ustawień przeglądarki oraz polityce przetwarzania .. Niestacjonarne (zaoczne): Architektura .Studia 2022/2023 na kierunku architektura przestrzeni informacyjnych.. Najważniejsze obszary tematyczne obejmują następujące zagadnienia i przedmioty: TWORZENIE PRODUKTÓW CYFROWYCHArchitektura przestrzeni informacyjnych, niestacjonarne (zaoczne), pierwszego stopnia NZ1-API.. Drugiego stopnia: Stacjonarne: Architektura przestrzeni informacyjnych , stacjonarne, drugiego stopnia S2-PRK-API.. Treści programowe koncentrują się wokół czterech grup zagadnień: architektura informacji, zarządzanie informacją .Treści programowe realizowane na kierunku Architektura przestrzeni informacyjnych mieszczą się w obszarze nauk społecznych (nauki o komunikacji społecznej i mediach, psychologia, nauki socjologiczne), nauk ścisłych i technicznych (informatyka) oraz nauk humanistycznych (historia, językoznawstwo).. Wydział.. Typ: Studia I stopnia (licencjackie) 2.. Treści programowe koncentrują się wokół czterech grup zagadnień: architektura informacji,Autodesk Revit to program dla architektów do modelowania informacji o budynku (BIM)..

Architektura przestrzeni informacyjnych.

Logistyka i administrowanie w mediach.Zapoznasz się z trzema kluczowymi aspektami architektury przestrzeni informacji: systemami i zasobami informacji (z uwzględnieniem otoczenia technologicznego), użytkownikami (ich kompetencjami, potrzebami i zachowaniami informacyjnymi) oraz z kontekstem, w jakim realizowane są usługi informacyjne.. Zawiera zaawansowane narzędzia, które umożliwiają korzystanie z inteligentnego procesu pracy z modelem w celu planowania, projektowania i tworzenia budynków oraz elementów infrastruktury, a także późniejszego zarządzania nimi.Opis programu studiów.. Cechy programu studiówProgram studiów dla osób rozpoczynających naukę w roku akademickim 2022/23.. Tu dowiesz się gdzie studiować, jakie zdawać przedmioty na maturze, jaką wybrać uczelnię oraz jaka praca po studiach.Limity na kierunku architektura przestrzeni informacyjnych w Warszawie..

Studia na kierunku architektura przestrzeni informacyjnych możemy podzielić na: 1.

Ze względu na specyfikę dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach, w odróżnieniu od innych kierunków tego typu,usługi .Studia na kierunku architektura przestrzeni informacyjnych.. Program studiów dla osób rozpoczynających naukę w roku akademickim 2021/22.. Celem kształcenia na studiach drugiego stopnia na kierunku Architektura przestrzeni informacyjnych (API) jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych absolwentów w zakresie projektowania i badania cyfrowych usług informacyjnych.. Ze względu na specyfikę dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach, w odróżnieniu od innych kierunków tego typu,usługi .Treści programowe realizowane na kierunku Architektura przestrzeni informacyjnych mieszczą się w obszarze nauk społecznych (nauki o komunikacji społecznej i mediach, psychologia, nauki socjologiczne), nauk ścisłych i technicznych (informatyka) oraz nauk humanistycznych (historia, językoznawstwo).. GDZIE ZNAJDZIESZ ZATRUDNIENIE?Architektura przestrzeni informacyjnych to zrównoważony program nauczania na temat zastosowania nowoczesnych technologii w tworzeniu i optymalizacji cyfrowych usług informacyjnych dla kultury, edukacji i biznesu..

Informator ECTS 6.7.0.0-b3aa77b ...Opis programu studiów.

stacjonarne.. Celem kształcenia na studiach drugiego stopnia na kierunku Architektura przestrzeni informacyjnych (API) jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych absolwentów w zakresie projektowania i badania cyfrowych usług informacyjnych.. Ze względu na specyfikę dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach, w odróżnieniu od innych kierunków tego typu,usługi .Program studiów licencjackich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach łączy w oryginalny sposób technologie informacyjno-komunikacyjne z zagadnieniami humanistycznymi i społecznymi.. Tu dowiesz się gdzie studiować, jakie zdawać przedmioty na maturze, jaką wybrać uczelnię oraz jaka praca po studiach.Architektura przestrzeni informacyjnych (API) Uwaga na filtr: Oglądasz studia z kategorii Studia I stopnia.. Program nauczania na powyższych studiach będzie oscylował głównie wokół nauk humanistycznych i informatycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt