Tekst piosenki nieważne

Pobierz

"Nieważne" (feat.. Znowu robię track ten, w którym dzisiaj powiem Tobie najprawdziwszą prawdę.. Wódeczka i sensimilla, jazz.. Nieważne która godzina.. Duże buty noszą moje chude suki nocą.. Być może, po drodze Nie wiem, ale idęTekst piosenki: [x2] W sumie to nieważne kiedy Ciebie nie ma wszystko jest jakieś wyblakłe.. Do czytaj więcej.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Nieważne: Dwa razy pojawia się tekst Nieważne myśli te po polsku.. Każą wybrać mi tą tabletkę .Dawid Kwiatkowski.. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.. Gdy zamknąłeś drzwi zegar dalej bił czas nie stanął w miejscu nie było mi żal Zapomniałam juz czemu było źle to juz jest nieważne dziś dla mnie.. Singiel Dawida Kwiatkowskiego z płyty zatytułowanej po prostu "Dawid Kwiatkowski".. Na osiedlu znowu chillout.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Mezo wraz z tłumaczeniem.Tekst piosenki: Taniec Zygzak.. Jeden raz pojawia się tekst Nieważne że ten kraj jest pełen przywar po polsku.. Miała włosy koloru blond, oczy brąz, myśli daleko stąd Nawet mała nie wiesz ile wspomnień a tak mało szans, żeby cię zapomnieć.. Czemu cały czas się głodzą, skoro mają hajs by zjeść.. boyfifty) Tekst piosenki Nieważne W sumie to nieważne kiedy Ciebie nie ma wszystko jest jakieś wyblakłe.. Na osiedlu znowu chillout..

I chnj z tego, że zima jest.aymi - nieważne... (prod.

Tak bloki tutaj łagodzą stres.. Bawić się na plaży głośno, a nie ma mnie.. Wódeczka i sensimilla, Jack.. I to nieważne co mówią o nas inni To nie ważne ze jesteśmy dziecinni Nie, nie, nie, nie, nie, nie w sumie to nieważne kiedy ciebie nie ma wszystko jest jakieś wyblakłe Znowu robię track ten W którym dzisiaj powiem tobie najprawdziwszą prawdę w sumie to nieważne kiedy ciebie nie ma wszystko jest jakieś wyblakłe Znowu robię track tenaymi - nieważne.. (prod.. Miała włosy koloru blond, oczy brąz, myśli daleko stąd nawet mała nie wiesz ile wspomnień a tak mało szans, że idzie zapomnieć.. (nie wazne już)x3To nieważne jest To w mojej wyobraźni Chcę Cię na zawsze Nie tylko doraźnie, wiesz Weź mnie na poważnie Później weź mnie gdzie chcesz To nieważne jest To nieważne jest To nieważne To nieważne jest [Hodak:] Twoje tatuaże przypominają o hajsie Jutro go zrobię, dzisiaj Ty się połóż na mnie Nie zamykaj powiek, lepiej popatrz jak patrzęTekst piosenki [Zwrotka 1] Śmiali się wszyscy, a mówiłeś nieważne Mieli problem do rodziny się robiło poważnie Z moim braciakiem piekło 24 wtedy Gdzie brak hajsu to nie problem, a powód by coś zmienić Wielka ulica chce mi mówić co jest okej Złota zasada masz okazje to stąd wiej Nie żyłeś jak ja, nie wiesz co znaczy na dnie byćNajwiększy serwis z tekstami piosenek w Polsce..

Poznaj teksty najpopularniejszych piosenek dla dzieci.

Albo z prawej, albo po lewej, nie wiem, w której ręce masz broń.. Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić jużKukon Lyrics.. [Zwrotka 1] Choć to nie tak, że chciałem Cię zapomnieć (nie, nie) Na sobie miałaś te różową kurtkę Monclеr (kurtkę Moncler) Za sobą miałaś chwile lepszе i te gorsze (i te gorsze) Yeah, yeah, yeah,.Nie wiem, ale idę Bez zbędnych słów Do mnie mówi Co będzie nieważne, nieważne już Bezpieczny grunt Przy tobie czuć I chyba to ważne, nieważne już Co będzie nieważne, nieważne już Bez przerwy słyszę ich Miliony obcych spojrzeń Na ręce patrzą mi Nie wiedza o mnie nic Rozumiesz tylko ty Czy znajdę cię?. boyfifty) (oryginał) - YouTube.. być może, po drodze nie wiem, ale idęMay 11, 2021To nieważne jest [Zwrotka 1: Hodak] Twoje tatuaże przypominają o hajsie Jutro go zrobię, dzisiaj Ty się połóż na mnie Nie zamykaj powiek, lepiej popatrz jak patrzę Twoje oczy nie skłamały nigdy Wyglądasz uroczo, kiedy znów przygryzasz wargę Nie jara mnie botoks, z Tobą jest tak naturalnie Latamy wysoko razem, upaleni blantemjest nieważne dziś dla mnie.x2 Co chcesz to mów niepotrzeba mi twych pustych słów, bo nie jesteś tym kim byłeś.Zbyt wiele kłamstw darowałam Ci więc już zostań tam gdzie chciałeś być..

Widzisz dbasz o image i mogę ci zaszkodzić.Tekst piosenki Chillout.

Nieważne czy dziewczyną jesteś czy chłopakiem to ważne jest, że wiesz, że pędzi się zygzakiem przygotuj ręce biodra nogi do zygzaka nie więcej ani mniej Najpierw zygzaka robią tylko same ręce a teraz biodra żeby śmiechu było więcejTo nieważne jest To w mojej wyobraźni Chcę Cię na zawsze Nie tylko doraźnie wiesz Weź mnie na poważnie Później weź mnie gdzie chcesz To nieważne jest To nieważne jest To nieważne To nieważne jest Twoje tatuaże przypominają o hajsie Jutro go zrobię dzisiaj Ty się połóż na mnie Nie zamykaj powiek lepiej popatrz jak patrzęToday"Szpaku Nieważne Tekst Piosenki" ŚmiaƖi się ᴡsᴢysᴄy a móᴡiłeś nieᴡażne MieƖi prᴏbƖem dᴏ rᴏdᴢiny się rᴏbiłᴏ pᴏᴡażnie Z mᴏim braᴄiakiem piekłᴏ 24 ᴡtedy Gdᴢie brak hajsᴜ tᴏ nie prᴏbƖem, a pᴏᴡód by ᴄᴏś ᴢmienić WieƖka ᴜƖiᴄa ᴄhᴄe mi móᴡić ᴄᴏ jest ᴏkej Złᴏta ᴢasada masᴢ ᴏkaᴢje tᴏ stąd ᴡiej Nie żyłeś jak ja, nie ᴡiesᴢ ᴄᴏ ᴢnaᴄᴢy na dnie być"Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy.. Chodź to nie tak, że chciałem Cię zapomnieć.Nie wiem, ale idę Bez zbędnych słów Do mnie mów Co będzie nieważne, nieważne już Bezpieczny grunt Przy tobie czuć I chyba to ważne, nieważne już Co będzie nieważne, nieważne już Bez przerwy słyszę ich Miliony obcych spojrzeń Na ręce patrzą mi Nie wiedza o mnie nic Rozumiesz tylko ty Czy znajdę cię, być może Po drodze Nie wiem, ale idęnie wiem, ale idę Bez zbędnych słów do mnie mów co będzie nieważne, nieważne już bezpieczny grunt przy tobie czuć i chyba to ważne, nieważne już Co będzie nieważne, nieważne już Bez przerwy słyszę ich miliony obcych spojrzeń na ręce patrzą mi nie wiedza o mnie nic rozumiesz tylko ty czy znajdę cię?.

Jeden raz pojawia się tekst Człowiek to musi wejść w krwiobieg po polsku.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!i nieudanych prób, przegranych ciężkich prób.. Naprawdę cieszę się, że patrzę w Twoje oczy znów, że rozmawiamy dziś, dziękuję, że dziś przyszłaś tu.. Znowu robię track ten, w którym dzisiaj powiem Tobie najprawdziwszą prawdę.. Wciąż odciski malują serce, puść to głośniej w osiedle.. Marcelina Szlachcic) Nieważne ile poszło już złych słów Nieważne ile razy zmieniamy kurs Nieważne ile poszło już złych słów Nieważne ile razy zmieniamy kurs Nie ma na to szans, bym zostawił Cię ja Czasem nawet nie wiem co powiedzieć Kiedy znowu ze mną, kłócić się masz potrzebę Znam cię całą i w ogóle w jednym czasie nie wiemNieważne - tekst piosenki, teledysk - ESKA.pl.Punkty życia mam na mapie - studio, rodzina, dom (rodzina, dom) Każą wybrać mi tą tabletkę, nie wiem, którą obrać ze stron.. Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt