Jak kupić kilka rzeczy na vinted

Pobierz

Zacznijmy od sprzedaży przedmiotów przy pomocy aplikacji Vinted.. Jak się zamawia na Vinted, czyli kupowanie krok po kroku: Wybierz interesujący Ciebie przedmiot.. Napisz w k.Profilu na Vinted - umieszczasz tam swój opis i wstawiasz rzeczy na sprzedaż.. Gdy kupujący wybierze tę opcję, wszystko odbywa się automatycznie.O Vinted słyszymy coraz więcej - reklamy aplikacji pojawiają się zarówno na billboardach, jak i w telewizji.. Oczywiście zajmuję to dużo czasu i jest frustrujące.Subskrybuj kanał.. Sprzedaj jedną z nich!3.. W wyszukiwarce muszę więc wpisywać za każdym razem osobno produkt, patrzeć na sprzedawców oraz szukać pozostałych produktów w całej ich ofercie.. Jeśli chcesz zrobić zakupy na naszym profilu kliknij link poniżej.. - sprzedaż przedmiotów Dodawanie przedmiotów na sprzedaż jest bardzo proste i darmowe.. Ustawiasz to w swoim profilu w opcji "obniżki zestawów" lub opisie przedmiotu.Na Vinted wstawia zdjęcie oryginału i pisze: nietrafiony prezent, znana marka, noszone kilka razy, pudełko zgubiłam.. Każdą rzecz dodajesz z poziomu aplikacji, klikając znak + w menu.. Zrób zdjęcia rzeczy, którą chcesz sprzedać, opisz ją i ustal cenę.. Sprzedaj, wyślij Sprzedane!. Jeśli chodzi o poszukiwanie rzeczy, to już na dole strony głównej mamy wyświetlone oferty.. Ustawiasz to w swoim profilu w opcji "obniżki zestawów" lub opisie przedmiotu..

Dodaj 3 rzeczy!2.

7 listopada napisaliśmy tekst o ludziach handlujących na VintedJak sprzedawac ubrania na Vinted: 1.. Na końcu podpisz się Nickiem z Vinted i oczekuj na chętnych klientów.ZDECYDUJ SIĘ NA PROMOCJĘ typu "w zestawach 20% taniej" lub "przy kupnie trzech rzeczy wysyłka gratis".. W ten sposób zapłacisz tylko raz za nadanie paczki.Na Vinted funkcjonuje opcja "kup teraz" - sprzedający otrzymuje pieniądze, dopiero gdy kupujący potwierdzi otrzymanie produktu.. Platforma zablokowała mi możliwość wypłacenia moich pieniędzy próbując wymusić dane wrażliwe, skany dokumentów.. W profilu możesz napisać, czy interesuje Cię wymiana, czy użytkownicy mogą kupować przez opcję "Kup teraz", czy najpierw muszą się z Tobą kontaktować.. Otrzymuje wiadomość od kupującego z prośbą o podanie adresu e-mail lub numeru telefonu, ponieważ wymaga tego platforma .Kolejny pomysł to sprzedaż podróbek zakupionych wcześniej rzeczy na innych serwisach.. Jeżeli chcesz kupić kilka przedmiotów od jednego Sprzedającego, skontaktuj z nim i poproś o utworzenie jednej zbiorczej oferty z kompletem przedmiotów, które Cię interesują.. Cenę ustala okazyjną, bo i trzy razy niższą niż w sklepie .Szopa przelew z Vinted na swoim koncie bankowym kliknij profil konta z aplikacji lub Strona Vinted ten Następnie znajdź opcję "Mój odpoczynek" i naciśnij przycisk "Przenieś", aby zakończyć proces transferu..

Załóż darmowe konto na vinted.pl 2.

Omów szczegóły transakcji.. Dodatkowo możesz użyć hasztagu #vinted albo #secondhand w celu zwiększenia zasięgów.. Są to oczywiście produkty podobne (np. suplementy lub witaminy).. 7.Na Vinted handlują osoby, które za grosze kupują ubrania na wagę w lumpeksach, a następnie sprzedają z kolosalną przebitką.. Oszustki wstawiają zdjęcia oryginałów, a klient otrzymuje marną podróbkę płacąc za nią bajońską niekiedy sumę.Vinted proponuje sprzedawcom możliwość wypromowania swoich produktów.. Dodaj do serwisu zdjęcie, wraz z opisem i ceną.. (Fot. Shutterstock) Na Vinted handlują osoby, które za grosze kupują ubrania na wagę w lumpeksach, a następnie sprzedają z kolosalną przebitką.. Dowiedz się więcej 2.. Dodawaj bez opłat Pobierz aplikację Vinted za darmo.. Można to zrobić, korzystając z kilku dodatkowo płatnych rozwiązań: podbijanie przedmiotów wyświetlanie w sugerowanych ofertach.Warto z tego skorzystać.. Jeśli chodzi o sprzedaż, musimy najpierw kliknąć w przycisk "Sprzedaj", który widoczny jest w dolnej części aplikacji.. @lidiaszulc3 Wówczas kupujący powinien wybrać drugi przedmiot, tak by spełniał warunki dostawy w ramach Smart.. Kupujący musi dopłacić dodatkowe kilka złotych prowizji i jest chroniony.skontaktuj się z Kupującym → anuluj wszystkie pojedyncze zamówienia → dodaj jedno ogłoszenie ze wszystkimi przedmiotami, które chce kupić → ustal cenę za cały komplet → wybierz właściwy rozmiar paczki → poproś Kupującego zakup kompletu przedmiotów → wyślij przedmioty w jednej paczce z etykietą nadania.Odradzam wszystkim vinted..

Kilka ważnych rzeczy, które warto wiedzieć.

JAK ROZSĄDNIE KUPOWAĆ NA VINTED?. Trzy lub cztery (biznesowe) dni po dokonaniu przelewu pozostałe Vinted zostaną przelane na Twoje konto bankowe.. Jak więc robić zakupy na Vinted, aby były one przemyślane i rozsądne.. Kupiłam je za 4 zł od sztuki i jestem pewna, że każdą z nich sprzedam za 60 zł.. Co z tego, że kupimy coś dużo taniej, skoro kupimy tego znacznie więcej niż potrzebujemy.. Nawet jeśli będę musiała zejść do 50 zł, to i tak nieźle zarobię - mówi pani Iwona "Wyborczej".. Istnieją dwie możliwości zakupu przedmiotu oraz dodatkowo opcja wymiany: Vinted - opcja "Kup teraz" Pierwszą z nich jest opcja "kup teraz".. Kliknij "Dodaj" i gotowe!. Jest ona bardzo intuicyjna, więc nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem interesującej nas opcji.. Spakuj przedmiot, wydrukuj opłaconą wcześniej etykietę wysyłkową i zanieś przesyłkę do punktu nadania w ciągu 5 dni.Jak sprzedawać na Vinted.. W kolejnym kroku pozostaje już tylko odpowiednio uzupełnić informacje odnośnie sprzedawanego przedmiotu.W bardzo prosty sposób!. Jeśli ktoś zainteresuje się wystawioną przez Ciebie rzeczą, otrzymasz wiadomość, która wyświetli się w Twoim profilu..

Zrób zdjęcie rzeczy, którą chcesz sprzedać.

Do jednego ogłoszenia możesz dołączyć do 20 zdjęć.Zamawianie kilku przedmiotów u jednego Sprzedającego.. Podczas zakładania konta i wcześniejszej sprzedaży nie było o tym mowy co jest śmieszne nie zablokowali możliwości sprzedaży bez weryfikacji tylko wypłatę moich środków.Wyszukiwanie rzeczy na Vinted.. W każdym przypadku schemat postępowania będzie wyglądał podobnie.Możesz zaoferować kupującemu trzy opcje: wysyłanie za pomocą opłaconej etykiety wygenerowanej na Vinted, wysyłanie z instrukcjami dostawy Vinted (bez opłaconej etykiety) lub wysyłkę .- Kupiłam w lumpeksie mnóstwo rzeczy, ale najbardziej cieszę się z dwóch.. Skontaktuj się ze sprzedającym: kliknij w "Zapytaj o przedmiot" lub "Zaproponuj cenę".Hejka!W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o moich kilku sposobach na to jak kupować na vinted i wyszukiwać super perełki.Znajdziecie mnie też tutaj:instagram: .Sprzedawaj, po prostu 1.. Następnie wybrać metodę płatności inną niż karta płatnicza lub blik (np. szybki przelew) i kliknąć w opcję "Kupuję i Płacę".. Po tym wyborze, zostanie przeniesiony na stronę banku, ale nie powienien dokonywać płatności.. Poczekaj na wpłatę.. "Sprzedawca wystawia produkt do sprzedaży.. Należy pamiętać, że przelewy można wykonać tylko wtedy, gdy pozostała kwota Vinted przekroczy 0,1 €.. ZAREJESTROWAĆ SIĘ ZA POŚREDNICTWEM TEGO LINKU U GÓRY :)1.. Gdy natomiast szukamy czegoś konkretnego, możemy skorzystać bezpośrednio z wyszukiwarki, znajdującej się na środku, na samej górze (wyszukiwanie jest już domyślnie ustawione na kategorię Przedmioty).Vinted | Kupuj i sprzedawaj ubrania w stylowej społeczności.Jak kupować na Vinted?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt