Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi can i help you

Pobierz

(1 pkt) Przeczytaj tekst.. 1 Uzupełnij dialog słowami z˝ramki.. Zaznacz odpowiedź A, B lub C.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Przeczytaj tekst.. W zadaniach 1- 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2 We don't go / aren .. 7 Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. 3 Uzupełnij tekst słowami z˝ramki.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Zadanie 8.. 2 Her sister lives in a/the/0 hot city.1 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Przeczytaj dialogi, a następnie dopasuj - Zadanie 1: Język polski 4 - strona 5 Rozwiązanie zadania 1 z książki Język polski 4 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. can fine help need no of course please with .. 4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. 4 Napisz post o ulubionym dniu Kena, używając poniższych informacji.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Przeczytaj teksty.. Przeczytaj tekst..

1 Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi.

Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich zadań zamieszczonych w naszym portalu .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2011-02-02 19:20:23 WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI : 2012-05-18 20:49:45Najnowsze bez odpowiedzi Przeczytaj wypowiedzi (1-3) i zaznacz m planie miast na stronie 69 trzy drogi.. Spośród podanych możliwości wybierz jedną, zgodną z jego treścią.. Mazdania wodnowiedniei koleinościPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Podpisz zdjęcia.. Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.ZNAJOMOŚĆ ŚRODKÓW JĘZYKOWYCH 1.. Zaznacz, które ze zdań są zgodne z treścią nagrania (P prawda), a które nie (F fałsz).. See you next week, Nicky 3 Zakreśl właściwe wyrazy.udzielanie odpowiedzi na pytania szczegółowe.. 2021-01-25 13:22:37 Co to znaczy: Desired dietary equivalent dose of vitamin D 2021-01-24 17:14:41Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!.

... 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Podkreślcie fragmenty zawierające poprawne odpowiedzi.. Angielski.. 15 lutego 2018 @Gość Witam, r ozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.2 Can you help me?. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1-4 .3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.. zadanie 9.. Następnie rozwiąż quiz, udzielającWybierz odpowiedź a, b albo c i zapisz ją w zeszycie.. 2 A: I work in an office and I use a computer a lot.Wybierz poprawne dokończenie zdania .. Przeczytaj tekst.. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). (0 3) Przeczytaj tekst.. 2 Przeczytaj dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt