Przeczytaj tekst a następnie ułóż do niego cztery pytania

Pobierz

Następnie dopasuj je do właściwej kategorii.. - Ćwiczenia s. 19 zadanie 3.. Potem tata pokazał Krzysiowi gniazda różnych ptaków.ułóż zdania, przepisz na końcu do zeszytu.. 9.Kinder, wann geht ihr eurer Klasse in ?Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Co wydarzyło sie 21 marca nad rzeką?. Przeczytaj tekst a następnie wykonaj poleceniaOdwołując się do słownika języka polskiego lub innych dostępnych źródeł, napiszcie w zeszycie, co oznacza wyrażenie słup soli , a następnie ułóżcie z nim zdanie i też zapiszcie w zeszycie.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected].3.. Na końcu Sali, na specjalnym podeście, stało akwarium.. WIOSNA pytania do tekstu Prawda czy fałsz.. Na końcu zdania jest wyraz "back".. i odpowiedz na pytania 4 -6.. - MidBrainart .. czynność wydawanie na świat potomstwa.. a) żółkną b) rozkwitają c) opadają 2.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj tekst , a następnie ułuż do niego cztery pytania.Czytając zwróć uwagę na nazwy pomieszczeń szkolnychichtwahr ?. pewnego dnia zabrałyśmy się z mamą do pracy .. Postanowiłam zrobić za domem skalny ogródek .. Co się dzieje z liśćmi?. każda wyspa jest tajemnicza.Nawet dla żeglarskich, wyspiarskich Greków - przygody Odyseusza to przecie wędrówka od wyspy do wyspy, a każda ma swoją osobliwość.Zadanie: przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania poniżej adam mickiewicz, dziady, cz iv fragmenty ksiądz skąd przychodzisz tak Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj tekst ,,Piast Kołodziej" Magdaleny Grądzkiej (podręcznik -strona 165), następnie: 1. ..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania od 1 - 3.

2013-07-08 22:48:21Przeczytaj uważnie tekst i ułóż do niego pytania i krótkie notatki dotyczące tekstu.plis pomocy daje najplis:):)daje naj:).. Pewnego ciepłego, słonecznego sobotniego dnia Krzyś z tatą wybrali się do lasu.. Podkreślone w tekście wyrazy ułóż w .Ułóż zdania z podanymi formami formami: przez niego, do niego,na niego Uzupełnij poniższe wyrażenia podanymi czasownikami tak, aby powstały zwroty.. - Ćwiczenia s. 20 zadania 4 i 5. gdzie?. Zadanie 4.. Na dole akwarium był jaśniutki piasek i drobniutkie kamyki.Przeczytaj tekst i odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania.. Przeczytaj opowiadanie pt. "Czyj okręt najlepszy?". Romek czytał.. Następnie utwórz zdania jak w przykładz i zanotuj je w zeszycie.Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. 3.Pomogą Ci w tym pytania.. Na polanie znaleźli żółte i fioletowe krokusy oraz białe pierwiosnki.. Całe wyrażenie to "have something back", czyli "dostać coś z powrotem".. Podkreśl poprawną odpowiedź.. Ich ruchy poruszały rośliny wodne, które kołysały się jak włosy wodnych rusałek.. a. suszarkę do włosów b. pieniądze.. Naładowane poezją słowo "wyspa" wabi, przyciąga, obiecuje.[.]. Dzień przesypiają, a nocą wylatują na polowanie.. Czytanie ze zrozumieniem.. Powitanie wiosny w Karkonoszach Wszyscy szykowaliśmy się na powitanie wiosny.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania: 1, 2 i 3.

Jestem słynną klaczą marszałkaPrzeglądów: 8897.. MatematykaPrzeczytaj uważnie poniższy tekst , a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania .. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta.. Żywią się owadami.4.. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami.. Ułóż z nimi zdania.. W przejrzystej wodzie pływało dwadzieścia osiem rybek.. 1 2 .Pytania do tekstu 3 Test.. wg Autyzmsorw.. Romek czytał kiedy?. Wybrałam niewielkie wzgórze , na którym miał powstać skalniak .. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta.. Ułóż plan wydarzeń tej legendy, używając równoważników zdań (czyli wypowiedzeń, które nie mają czasowników w formie osobowej- zamiast: Wyjechałem na wakacje - Wyjazd na wakacje.. Przerysuj poniższą gwiazdę do zeszytu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Pytania powinny zaczynać się od słów podanych przy ramionach gwiazdy.. Dziś przyszła do nas pani higienistka i sprawdzała czystość.. W zakładce "Teksty seminaryjne" w dziale Publikacje znajdują się najnowsze teksty na ten temat autorstwa Piotra Todysa i Moniki Zimy-Parjaszewskiej.Tekst oryginalny Tłumaczenie Oryginał i tłumaczenie (Instrumental) Pomóż .. Dżok Wojtek Łajka Kasztanka Ważę 230 kilogramów i uwielbiam bawić się w zapasy.. Jak uczniowie przygotowywali się do powitania wiosny?. c. stracony czas.. Pytania do tekstu "Sobota" Odkryj karty..

A następnie zrób z nich rysunek.

- Książka s. 97.. Napisz odpowiedź na pytanie.. Koniec świata Pewnego pięknego ranka zajączek wyszedł wcześnie ze swojej kotlinki i ujrzał na horyzoncie czerwone słońce podobne do ogromnej kuli ognia.Przeczytaj uważnie tekst.. Dzień przesypiają, a nocą wylatują na polowanie.. Informację w świadectwie pracy o wypłacie odprawy emerytalnej wpisujemy w pkt 12.Mieszkanka Weryni w rozmowie z nami przyznała, że jest zaskoczona przekazaną przez nas informacją, że to ona może zasiąść w radzie .- Książka s. 96 - 97.. Jesienny wiatr szaleje w parku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W zadaniach (1-3) 1.. Odpowiedz na moje pytania: a.Posłuchaj tekstu, połącz wypowiedzi w dymkach z ilustracjami zwierząt.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.Następnie wykonaj zadania: 1, 2, 3, 4, 5 i 6.. Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierającRegulamin;Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Wiewiórka skacze z gałęzi na gałąź.. W brudnych zębach rozwija się próchnica, więc trzeba je myć niesłychanie starannie, co najmniej dwa razy dziennie.. SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM.. Zadania do wykonania w dniu 24 kwietnia Język polski - Książka s. 80 - 81..

4.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj polecenia do tekstu.

- Ćwiczenia część 4 s. 2, 3 i 4, wykonaj zadania: 1, 2, 3, 4 i 5.. Co robią dzieci?. Wybrałyśmy odpowiednie miejsce przy samej ścieżce .Następnie ułóż do niego pięć pytań.. Przepisz wyrazy z "ó" niewymiennym do zeszytu z języka polskiego, a następnie ułóż z nimi zdania, które również wpisz do zeszytu.. Jaką tradycję, związaną z powitaniem wiosny, poznały dzieci z polskiej szkoły?. 1 Karty pracy 4 dla uczniów klasy Język polski wrzesień 2015.. Szukali pierwszych oznak wiosny.. Oceń wiedzę historyczną Romka.. Całą zimę nietoperze spędzają w chłodnych, wilgotnych jaskiniach lub piwnicach.Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.. PorządkowaniePrzeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj związane z nim zadania.. Swoje uzasadnienie zapisz w zeszycie.. Później mówiła nam o higienie ciała i zębów.. Posłuchaj tekstu, a następnie połącz opisy z odpowiednimi ilustracjami i imionami zwierząt.. - wyjechałem = czasownik wyjazd = rzeczownik).. 2012-04-19 17:27:29 Jakie pytania mogę zadać koleżance / koledze ?. Uzupełnij zdania rzeczowników w nawiasach Użyj w odpowiedziach przypadkach czy dobrze zrobiłem daje naj .. Żywią się owadami.. wg Naataliagru.4.Przeczytaj teksty źródłowe, a następnie - korzystając także z wiedzy pozaźródłowej - wykonaj polecenia.. Dzieci spacerują po alejkach i zbierają kasztany.. - Książka s. 82-83.. Co klient może chcieć z powrotem?. Question from @Dosia0012 - Szkoła podstawowa - HistoriaĆwiczenie 4 Przeczytaj uważnie tekst.. Naucz się to opowiadanie pięknie czytać.Ułóż pytania na które odpowiadają wyróżnione zdania składowe .. Ułóż pytania do tekstu korzystając z podanych wyrazów.. Ćwiczenie 4 Przeczytaj uważnie tekst.. Ułóż pytania do tekstu korzystając z podanych wyrazów.. Opadają kolorowe liście.. Następnie uzasadnij, dlaczego należy znać najważniejsze wydarzenia i postacie z historii własnego kraju.. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt